Fantastická čtyřka (2005)

Zabitý film díky tragickému scénáři, trapně laciným efektům a špatné kameře. Příště míň keců, víc akce a hlavně nějakou pořádnou bitku.

Planeta dinosaurů (2003) (seriál)

Animace jsou velmi amatérské, dinosauři vypadají, že mají až lidské chování. Smyšlené příběhy jsou směšné a po faktické stránce mi celý dokument úplně ve všem nesedí. Britské produkci to nesahá ani po kotníky.

Krvavá sklizeň (2007)

Nudný, nevěrohodný děj, nulová atmosféra, laciné efekty.

Ženy proti Ricky Bahlovi (2011)

Oddychová romantika, vtipné momenty žádné, písně slabé a příběh nijak zajímavý. Stojí za zhlédnutí jen díky Anushce Sharmě.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Když přetočíte všechny otravné, ufňukané a předramatizované pasáže, zbydou zajímavé záběry z focení, ze kterých se toho může divák překvapivě hodně naučit.

Stáhni mě do pekla (2009)

Začalo to celkem zajímavě, ale strhlo se v příšernou kravinu. Nevěděla jsem, jestli sleduju horor, komedii nebo parodii na obojí.

Amazing Spider-Man (2012)

Naprosto excelentní kamera, efekty a hudba. Andy Garfield v hlavní roli taky skvělá volba, víc ale vychválit nemůžu. Nejvíc mi vadily dvě věci - zaprvé, Emma Stone, ať se ona i stylisti snažili jakkoliv, do role 17 leté krásky se prostě nehodí. Když se poprvé objevila na pláně (a promluvila), vypadala na 30, nemůžu si pomoct. Druhá věc, mnohem klíčovější, byla stopáž. Film je naprosto zbytečně přetažený, snad všechny scény trvaly déle než měly, některé by se daly vypustit úplně a to hrozně ubralo filmu na kvalitě. Dalo by se to bez problémů osekat až na poloviční dobu. Škoda.

Los ojos de Julia (2010)

Naprostá špička filmového řemesla, jen škoda spousty nelogických věcí v ději i detailech, které prostě nešly přehlédnout.

7 Nights of Darkness (2011) odpad!

Otravné už od začátku, něvěrohodné, nesympatické postavy, příšerné záběry z kamer, neměla jsem chuť to dokoukat do konce.

The Tunnel (2011)

Zhruba od půlky atmosféra exponenciálně houstla, ale první nudná a naprosto nevěrohodná půlhodina film zbytečně zabila.