Stážisti (2013)

Taky sem si prošel Internshipem u mezinárodní korporace a musím říct, že u nás byli ostatní interni v poho.

Živí mrtví (2010) (seriál)

No trošku to kolísá. Jednou zombie utíká jednou se jen plíží, jednou se schovává pod stůj jindy úplně blbý. Někdy stačí jen škrábnout po xichtě a leží, pak zase i s půl hlavou kouše. Ale zábava je to pěkná.

Pot a krev (2013)

...nažeňte děvky na loď, odplouváme... Jako tlemil jsme se jak někdo může být tak blběj a připadal jsem si jak u sledování Familly Guy. Myslím to tak že všechno je dotažené do konce i to grilování by Dwayne :)

Pařba na třetí (2013)

No je to masakr, lepší jak jednička. Velmi málo hluchých míst a hodně wtf momentů. A Chow opravdu řádí.

Jump street 21 (2012)

Tak dlouho sem se u komedie nezasmál. A navíc děj je promyšlený a vkusný žádný fekal vtipy až na jeden na konci :d ale ten jde odpustit. Dvojka hrdinů super těším se na další jejich spolupráci

Pařba v Bangkoku (2011)

Tohle bylo celkem až nuda, název mohl být Hangover version 2 a musím říct že verze jedna byla lepší. Tohle je plagiát, za kterej by se měli stydět. 3* jen za to že si drží laťku a není to úplnej odpad,

Všemocný (2011)

Na začátku jasná pecka potom trochu ochladnutí, ale konec za 6 hvězd.

Počátek (2010)

Musím dát plnej počet, i když je to tak trochu ujetý, ale kdo z vás si někdy zkoušel vzpomenout na to ,co bylo ve snu před probuzením v tom mě to dostalo.

Nepřítel státu (1998)

Nemůžu dát 5*, kvůli té absurditě otočení kamery vertikálně v již natočeném snímku bezpečnostní kamery.