Úplní začátečníci (1986)

no,dle mne se ten film zase tak moc nepovedl,ovšem hodně se mi v něm líbí Patsi Kensit a song od Bowieho Absolut beginners..for me:tři hvězdičky

Někdo se dívá (1993)

tady to Sharon hodně sluší a cover od UB40..tak jenom proto 3 hvězdičky..

Sedmé nebe (1996) (seriál)

tyhle radikální humanisti,to je mor:-))))tenhle seriál byl tak blbej,až jsem se u toho někdy pěkně cynicky bavil:-)a pro některé kolegy respondenty,náboženství a víra jsou dvě dost odlišné věci...:-)

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Costner jako mladý Robin Hood?no tak to prosím opravdu ne:-) ta jeho paruka nebo co to tam předvádí:-)bože..bože:-) ovšem jako zápornácký šerif z Nottingham Alan Rickman rozhodně ANO Už žádné zbytky malomocným a sirotkům. Už žádné rychlé popravy. A zrušit Vánoce!:-)

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

tohle je fakt děsný,děsivě děsný,strašidelně strašidelný..

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

svět ve kterém by ženy chtěly žit..teda aspon ty co tento seriál sledují:-)..a ženám je taky určen:-)průměrného muže u něj zákonitě musí rozbolet hlava :-)

Ohňostroj marnosti (1990)

velmi podařená satira..snad ten závěr s proslovem Morgana Freemana byl zbytečný..ale jinak pro mne hodně dobrá zábava a někdy ten muj usměv byl spíš zatrpklý:)a možná jsem měl štěstí že jsem nečetl předloho od Toma Wolfe,ale já ho stejnak nemusím:-)...tak jsem to bral jenom jako klasickej hoolywodskej biják:-),který si pěkně utahoval ze všech skupin americké společnosti:-)a to mne ba:-)

Teletubbies (1997) (seriál)

ale děti to prostě baví...tak co s tím?:-)možná by na to neměl koukat nikdo komu jjsou víc než dva roky..ono je spíš s podivem kolik lidí kterým je víc než dva na to kouká:-)a pak to ještě hodnotí..doufám,že aspon máte všichni děti a koukáte se s nima..jinak by jste se měli nad sebou vážně zamyslet:-)))

Útěk z vězení (2005) (seriál)

utikat čtyři televizní serie z vězení je už trochu nuda

Human Traffic (1999)

super bezva cool...ble:-)ale tady chemie neodpadla:-)...film kde lidi mluví jako pětileté děti z reklamy na jogurty...není to provokativní ani šokující jak asi mělo být...a v roce 2010 to vypadá vysloveně směšně..ale možná to někoho před 11lety dostalo...mě to nedostalo tehdy a ani ted