MOST! (2019) (seriál)

Jak tu někdo správně poznamenal - trefa do černého.

Who Is America? (2018) (seriál)

Gio a nákup ozbrojené jachty na upalování topících se uprchlíků je nejlepší. Klasický Cohen.

Na mušce (2018) (seriál)

Hodně velký úlet. Obsazení velmi zlé scénář velmi povrchní. Vztah dvou hl.postav v podstatě nevysvětlen, stejně tak i "dvanáctka". Tuna nelogických věcí. První třetina dobrá, zbytek nestojí za řeč.

Útěk z vězení - Vzkříšení (2017) (série)

Veliké zklamání. Jedna hvězda za nostalgii nad starou partou. Jinak to stojí za starou bačkoru a je to naprostá fantasmagorie jako druhá polovina půvidního seriálu. Scénáristi patrně vypili při psaní galon ironu nebo nevím co si o tom myslet ...

Šťastný domov (2016) (pořad)

Oproti české verzi výrazně slabší ve všech ohledech.

Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

Nehodnotím technickou stránku, jen morální dopad na společnost.

Krtek a Panda (2016) (seriál)

Naprosto nezasloužená kritika. Animace a příběhy jsou milé. Kdyby nešlo o moderní háv klasiky, tak by to většina určitě nehodnotila negativně. Je spousta jiných přiblblých nových animáků bez nápadu. Tady cítím velkou nespravedlnost.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

4 hvězdy za mimořádně efektní finále. Celkově děj nenadchne ani neurazí. Rozhodně příjemnější než E VII.

Zákon Helena (2016)

Velké zklamání , třetina dokument je exhibice paní režisérky, která doslova narušuje atmosféru . Očekával jsem něco úplně jiného . Žádné mapování zločinu , žádné detaily z vyšetřování - pouze několik rozhovorů bez hlubší pointy .

Mělčiny (2016)

Základní námět fajn. Bohužel je zprzněn nevysvetlitelně přehnaně hladovým žralokem a ultra akční surfařkou. Finální boj tomu nasadil korunu. Tak jak tomu bývá v poslední době zvykem , trailer podstatně kvalitnější než celý film. Jo a ještě jedna věc mi přišla ubohá a laciná - těch x desítek sexistickych záběrů na křivky hlavní hrdinky (už to to samo o sobě signalizovalo, že půjde o povrchní oddychovku)