Múza (1999)

Řekla bych, že scénárista by si jednu múzu také měl vydržovat, neboť tomu prostě chybí šťáva...Samotnému filmu dávám 1hvězdu, druhou hvězdu ode mě získávají Scorsese, Cameron a Reiner za své krásné štěky.:))

Ženy v pokušení (2010)

Kdyby film Ženy v pokušení pocházel ze zahraniční produkce, víc jak 3hvězdy by si ode mě vysloužit nemohl, ovšem v konkurenci s dalšími novými českými filmy, musím uznat, že konečně se zadařilo a vznikla komedie, které šmrnc a glanc rozhodně nechybí.:)

Mafiáni (1990)

Goodfellas má vše, co správná gansterka má mít : hvězdné obsazení, kvalitní scénář, výborný černý humor a režii, která vás dokáže navnadit na další minuty. Scorsese skvěle využívá užasných dobových šlágrů k podtrhnutí děje a ačkoliv se Goodfellas s Godfather nedají naprosto srovnávat, jsou Mafiáni jedním z nejlepších filmů s mafiánskou tematikou a Scorsese patří mezi ganstersku režisérskou elitu. 90%

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Autoři v první polovině nasadili zběsilé tempo, které se vtipy vyrovnalo seriálu. Bohužel přišla druhá polovina filmu - zdlouhavá a nudná. Lze tedy jen opět konstatovat, že Futuramě sluší krátká stopáž. Futurama jako film? Ne, díky.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Peníze hýbou světem, takže se obávám, že dokud budou autoři dostávat velký prachy za cokoliv, co vytvoří, budou vznikat takovéto filmy. Bender´s Game je Futurama filmem, který jsem dokoukala jen protože jsem do konce bláhově čekala něco skvělého. Bohužel nic skvělého nepřišlo.

Sex ve městě 2 (2010)

Kouzlo seriálu je ta-tam. Extrémně roztahané, nudné, bez jakéhokoliv náznaku příběhu. Pokud i přes všechny zápory chcete film shlédnout, vypněte předtím svůj mozek. :)30%

Lví král (1994)

Krásné zpracování doplněné úchvatnou hudbou Hanse Zimmera dělá podle mě Lvího krále králem mezi Disneyanimáky .Lví král se mi moc líbil v dětských letech a ani s postupem času neztrácí své kouzlo. Film, který zahřeje u srdce i nás dospělé.

Z pekla (2001)

Jack the Ripper, famózní atmosféra viktoriánského Londýna, sexy Johnny Depp a to vše podkresleno výbornou hudbou Trevora Jonese. Velké plus u mě má konec, happyend se nekonal, ačkoliv se přímo nabízel. Ač s několika vadami na kráse, From Hell je velmi povedený thriller. 75%