Tohle je náš svět (2016)

Podmanivé záběry krajin, skvělé herecké obsazení a úžasný soundtrack! Ke konci filmu jsem si sice připadala jako když koukám na klip Kelly Family, ale vlastně proč ne?! 85%

Matky na tahu (2016)

Jako jednohubka na jedno nemocné dopoledne super, více jsem od tohoto filmu ani nečekala. 50% za film + 10% za povedený soundtrack, dohromady tedy solidní 3 hvězdy.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Přiznejme si to, zápletka za moc nestojí, hlavnímu záporákovi zřejmě jeblo, jelikož takhle debilně a nelogicky se jen tak někdo nechová, nepřemožitelné vesmírné armádě stačí zahrát správný song a je po armádě a mohlo by se pokračovat dál a dál. Ale i přes všechny tyto zápory to byla dobrá podívaná. Nebýt té poslední zbytečné půlhodiny, tak by to bylo 80%, takhle lepších 70%. Doufám, že tato posádka vyrazí i na další misi. :)

Sebevražedný oddíl (2016)

Celý příběh je padlý na hlavu, mezi všemi postavami ale panuje skvělá chemie, díky které jsem film dokoukala do konce. Vydařenou částí filmu je rozhodně tragicko-milostný příběh Joker - Harley. Chybí mi ale nastíněné příběhy všech postav, nejen výběru. Trailer byl opět jednou slibnější než celý film. Celkový dojem je 60%.

Celebrity s.r.o. (2015)

Za daleko méně peněz vznikají amatérské filmy, které za to stojí, proč někdo sype peníze do něčeho takovéhoto, to vážně nepochopím. Jedna hvězda za relativně příjemné herecké obsazení.

Teorie tygra (2016)

Nejedná se sice o film, který by byl nezapomenutelný, ale výborné obsazení a ne úplně dementní scénář z Teorie tygra dělají film, který baví, který člověka trochu rozesmutní, a díky kterému se člověk zamyslí. Bartoška je opravdu jako víno, s věkem zraje, radost pohledět. 75%

Krotitelé duchů (2016)

Jedna hvězda a to za miniroličky pravých krotitelů duchů.

Prach a broky (2015) (amatérský film)

Skvělá práce. Smutný je ale fakt, že tento počin za 250 000,- je 1000x lepší než novinky, které nám jsou servírovány každoročně na Vánoce. Palec nahoru.

Vinaři (2014) (seriál)

Mé nejhorší obavy se naplnily, titulní píseň od Chinaski je bohužel to nejlepší na seriálu. Hodnocení po prvním dílu - 30% a to za skvělou titulní píseň a za nádherné exteriéry. Uvidíme, co přinesou další díly, i když nevím, nevím, jestli se na ně podívám...

Sůva z nudlí (2006) (TV film)

Myslím, že tato pohádka je příliš přísně hodnocena. Ano, nedosahuje kvalit české Popelky(3 oříšky pro Popelku), natož Máchalovi(S čerty nejsou žerty), ale tak nízké hodnocení si opravdu nezaslouží. Já se celkem bavila a kdyby Suchařípa neměl lehce perverzní výraz v momentě, kdy slízává slzy Žalmily, tak bych dala i 3*. Ale proč ne, myslím, že dětem se pohádka líbit musí a o tom to je. :) 45%