Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

je to béčková blbost, ale před deseti lety jsem film i hry miloval a přiznávám, že teď mě to bavilo skoro stejně jako tenkrát. Nicméně ta čtvrtá hvězda je opravdu jen z nostalgie.

Oni (2008)

celkově vzato- nic novýho pod sluncem. Strangers nejsou zrovna dvakrát originální podívaná, ale za tu atmosféru, která by se dala krájet, a to nemám na mysli jen lekací scény, ale hlavně brutální útok na podvědomou jistotu, že doma jsme v bezpečí + Liv Tyler, si Strangers čtyři hvězdy zaslouží.

Zmeškaný hovor (2008)

Mix Kruhu, Nezvratnýho osudu atd.. Občas probleskne něco jako náznak napětí a atmosféry, který je vzápětí doslova umlácen nudnou šedí. Nuda, nuda, nuda

Rocky IV (1985)

Tohle je prostě klasika. Rocky běžící s kládou na zádech a ještě přitom po kolena ve sněhu- vlastně celý jeho "ruský" tréning, tleskající politbiro, rockyho konečná řeč o tom, jak se každý můžeme změnit, USA vs. SSSR... "Když umřel tak umřel."

Jackass 2 (2006)

po pár pivech a slivovicích jsem se u některejch částí bavil, u jinejch nudil a u zbytku si otestoval, že můj žaludek má až nečekanou výdrž. Po jednom dni a snad už úspěšně zahnaný opici si pamatuju tak 4 scény, který byly vtipný. zbytek byl ztrátou času.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

nehodnotím seriály po jednom shlédnutém dílu, ale v případě tohohle humusu udělám rád výjimku a budu doufat, že další díl už nikdy neuvidím.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

ale tu čtvrtou hvězdičku dávám opravdu jen proto, že jsem fanoušek. není to tak špatný film jak se může dle zdejších hodnocení zdát. dobrá režie, mrazivá atmosféra (nejen díky tomu, že se film odehrává v zimě), narážky na seriál pro věrné fandy, ale ten scénář chtěl dopilovat.

Den nezávislosti (1996)

když jsem den nezávislosti před nějakými jedenácti lety (sakra, to to letí) viděl poprvé,byl jsem naprosto vyvalenej. dnes musím uznat, že efekty jsou pořád super, ve filmu je spousta fajn momentů a hlášek, ale ten americkej patriotismus... no, je ho zkrátka na můj vkus trochu moc. Vlastně je to takových *** a půl, když to dávají v televizi tak rozhodně nepohrdnu.

Agenti nula nula (2004)

možná je to tím, že jsem tomuhle filmu nevěnoval plnou pozornost nebo jsem měl prostě jen dobrou náladu po fajn večeru s přítelkyní... párkrát jsem se zasmál, párkrát to bylo hrozně trapný + bylo tam dost hezkých slečen a vlastně jsem viděl dost větších hovadin.

Mlha (2007)

Povedená adaptace jedné delší povídky od Kinga. Nehraje se tady tak moc na lekačky, ale spíš na dusnou atmosféru v jednom uzavřeným supermarketu. Darabont opět nezklamal a kéž by bylo takhle dobrých filmů podle Stephena Kinga víc. jo a konec je opravdu masakr.