Mrtvá hlídka (2002)

jediná zajímavá věc na tomhle filmu je prostředí zákopu- bláto, mrtvoly, hnusný počasí. jinak je to ztráta času.

Americký gangster (2007)

nádhera. renesance klasickýho gangsterskýho filmu snad po patnácti letech. washington i crowe zahráli svoje role výborně a ridley scott zase jednou ukázal, že je pan režisér. jen víc takových filmů.

Já, legenda (2007)

vylidněný new york, západy slunce, skvělý will smith, výborná režie ...přes všechny klady se cítím jako člověk, kterému slíbili ferari, ale nakonec dostal zachovalou škodu 120. velké očekávání = velké zklamání. tenhle, alespoň pro mě, velmi zajímavý námět si rozhodně nezasloužil tak vyprázdněný scénář. Kvůli výše napsaným kladům nejdu pod ***, ale je to docela natěsno. btw: souhlas s monologem- auta vyrovnaná u krajnic atd.

Resident Evil: Zánik (2007)

milý překvapení- po naprosto debilní dvojce jsem ani nečekal něco tak kvalitního. samozřejmě je to béčko jak vyšitý, ale na nic jinýho si tenhle film ani nehraje. scénář je ''jen'' sled akčních scén, ty jsou ale moc dobře natočený, takže obsahová prázdnota nijak nebolí. pro mě nejlepší díl série a je mi celkem jedno, že už to nemá s herní předlohou skoro nic společnýho. v rámci svýho žánru za 4. BTW: nevěřil bych kolik zombís se vleze do jednoho obyčejnýho přepravního kontejneru.:)

Muž bez stínu (2000)

Kdepak časy Robocopa, Total Recalu nebo i Hvězdné pěchoty jsou? tohle je jen nuda o ničem s dobrými efekty

Saw 4 (2007)

Připadá mi to o malinko lepší než třetí díl. Nejspíš to bude těmi flashbacky nebo protože to není taková prasárna... Ale i tak nic moc a lepší už to nejspíš nebude.

Striptýz (1996) odpad!

tenhle shit z duše nenávidím.

Zjizvená tvář (1983)

Nevím zda životní ale rozhodně nejvíc cool pacinova role. Tony Montana má prostě koule. "I still standing! You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!" "I'm no fucking criminal, man. I'm no puta or thief. I'm Tony Montana, a political prisoner from Cuba." "Say Hello To My Little Friend!" PS: Doporučuju pc hru Scarface: The World is Yours