Když se setmí (2004)

brosnan hraje fajn řízka a salma je prostě salma-oblečte jí do pytle od brambor,zavřete jí na sva týdny do sklepa bez jídla a vody a stejně nad ní všichni budem po těch dvou týdnech slintat,ale jinak nic moc.

Bazén (2001) odpad!

ho ho ho hooo.slasher na německý způsob.sbírka všech klišé co se za ty léta točení tohohle žánru filmů stačily vytvořit:vrah,jehož identitu poznáte během prvních pár minut,který je tak nudný že z toho slzí oči a ví pořád úplně přesně kde se jeho budoucí oběti vyskytují,hlavní hrdinka s panickým strachem z vody,musící tenhle svůj handicap v závěru hrdinsky překonat,postava policajta snad měla být parodie na colomba nebo co(?!),+jediná zajímavá smrt kdy je nebohá slečna vertikálně rozpůlena tak nějak od zpoda.bohužel tohle zábavné umrtí to na jednu hvězdu nevytáhne

Rafťáci (2006)

párkrát jsemse zasmál,ale většinou mi to připadalo křečovitý a tak nějak o ničem.asi už jsem na tohle moc starej:)+slečny možná hrát neumějí,ale aspoň je na ně pěknej pohled

Ochránce (1996) (seriál)

neurazí nenadchne,spíš dost nudí...

Mizerové II (2003)

poměr mezi trapností a zábavností je zhruba vyrovnaný,alespoň tedy pro mě.natočený to je typicky bayovsky=výborně,ale když si uvědomím čemu dávám ***** nebo **** tak z toho víc jak *** být nemůžou.asi už nedokážu při sledování filmů úplně vysadit mozek

Seznamte se, Joe Black (1998)

místy dost nudné a roztahané.určitě to není špatný film,jen bych ocenil zkrácení.by the way:hopkins byl vynikající

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

je mi úplně jedno,že čtyřka se změnila vpodstatě na sitcom.takhle přesně si představuju akční komedii a mimochodem spousta dnešních filmů tohoto žánru nesahá tomuhle filmu ani po kotníky.kéž by byly všechny čtvrté(ve velké části už druhé) díly tak kvalitní.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

cha cha chaaaa.dokonalá komedie,občas u toho až slzím smíchy

Jake 2.0 (2003) (seriál)

hlavní hrdina je neskutečnej idiot a vlastně celej seriál mi připadá jako slepenec všech možných jiných seriálů.nuda