Zloděj životů (2004)

x-tá kopie Mlčení jehňátek a Sedm,která nemá vůbec atmosféru,herci hrají jako by byli mrtví a režisér je tahal na provázkách jako loutky.scénář je vážně dost trapnej a tak vlastně nejsem schopnej vysvětlit proč jsem dal **.

Rambo II (1985)

oproti jedničce,která měla určitou hloubku je tohle jen naivní kravina,ale nelze popřít,že mě tenhle film vždycky bavil.

Duch ohně (2002)

taková docela zmatená nuda,ale uznávám,že například do takových hlubin jako fenomenální hovadina Krokodýl(měl jsem tu čest vidět tenhle epos jen den před duchem ohně)přece jen neklesá.

Krokodýl (2000) odpad!

o některých filmech se vážně těžko píše...jo tenhle počin je sračka,ale takhle vychytralýho krokodýla nikde jinde neuvidíte+veškerá klišé narvaná do jednoho filmu,ach jo.co dodat?

Muž na Měsíci (1999)

myslím,že právě v tomhle filmu mě Jim Carrey poprvé přesvědčil že obstojí i bez svýho pověstnýho gumovýho ksichtu.v dalších jeho vážnějších filmech už se to jen potvrdilo

Šerifové (1998)

jako volné pokračování uprchlíka neobstojí,ale jako samostatný film je to docela solidní průměr.žádnej zázrak,ale dá se na to podívat

Uprchlík (1993)

tohle je ukázka 100% výborně natočenýho thrilleru.napínavý od začátku až do konce

Forrest Gump (1994)

tak tohle je pro mě film číslo jedna.vtipný i dojemný,úžasně natočený a dokonale zahraný,neobyčejný životní příběh jednoho "obyčejného" týpka z alabamy

Děkujeme, že kouříte (2005)

hm...chytré+vtipné*výborný aaron eckhart=jedna z nejlepších komedií roku

Odložené případy (2003) (seriál)

takovej sympatickej průměr.některý díly mě bavily,jiné zase tolik ne a to jsem všechny neviděl.jo a jsem přesvědčenej,že zkrácení závěru(zpomalená scéna s většinou zatčeným zločincem,někde kolem se obvykle objeví jeho oběti...+celej tenhle úsek je doprovázen v každým díle jednou určitou písní,což bývá leckdy docela fajn muzika)by jen prospělo.ono se to po dvacátý už docela přejí dodatek:rozdělení obrazu na čtvrtiny mi nepřijde moc cool