Dovolená s Andělem (1952)

nechutná agitka.všude samej sťastnej úderník.jedna * za marvana a kemra

Nadaný žák (1998)

výborná adaptace.místy mi sice úpravy oproti predloze(doporučuju přečíst) moc nesedly,ale jinde naopak filmu přidaly.nejvíc mi asi vadí,že oproti knize není Todd taková bestie a i to že dussander stačí zavraždit jen jednoho člověka-prostě mrazivost a děsivost knihy je zde dost zjemněna,což ale neznamená že se jedná o špatný film.o hereckých výkonech je zbytečné dlouze psát-viz ostatní komentáře

Kupec benátský (2004)

výborná adaptace a kdykoli se na plátně objeví al pacino tak z něj nebudete moct spustit oči.na druhou stranu mě nijak neohromil irons,byl jak vysušená treska-úplně bez života.jasně-každýmu to nemusí sednout,ale zkusit by tenhle film měl každej

Sedmé nebe (1996) (seriál)

odporné.tolik moralizování že se mi z toho vážně zvedá žaludek

JAG (1995) (seriál)

nuda,nuda,nuda-staňte se americkým vojákem-myslím že tenhle seriál vážně platila americká armáda.vysvětlete mi někdo prosím jak mohla mít taková blbost 10 sérií.

Chvění 4: Začátek legendy (2004)

nudný a laciný(což by se dalo překousnout kdyby to nebylo tolik vidět)ale viděl jsem i větší blbosti takže zasloužená hvězdička

Akta X (1993) (seriál)

asi můj nejoblíbenější seriál.tvrdit že první série je nejlepší je hovadina,je pravda že kvalita postupně klesala až k rozporuplné sedmé sérii,ale potom jakoby scénáristé chytili druhý dech a osmá a devátá série jakoby se vracela kvalitativně k počátečním řadám seriálu.bohužel v osmé sérii vystupuje mulder jen v polovině dílů,protože si to prostě vydupal(postupně přibydou dvě nové postavy) a v deváté není vůbec až na úplně poslední díl a scullyová je taky zatlačena do pozadí.tohle vedlo k poklesu sledovanosti a ke konci akt x.nicméně kvalita nikdy neklesla tak dolu jak tady nadšeně píší někteří vážení uživatelé,podle jejichž komentářů usuzuji,že stěží viděli pvní tři série a následné tvrzení,jak to šlo všechno do hajzlu,si vycucali z prstu

Akta X - Film (1998)

jako skalnímu příznivci akt x mi nic jiného ani nezbývá.film je vpodstatě pojítkem mezi pátou a šestou sérií nadopovaným velkým rozpočtem a je to znát.neznalí seriálu se budou pravděpodobně místy ztrácet,ale ani ty by to nemělo odradit.tahle akčně konspirační jízda za to stojí