Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

možná to nemá původní atmosféru a ze svých předchůdců si tenhle snímek tak trochu utahuje,ale mě to nevadí.arnold=terminátor,kristanna je nádherná ženská,bezvadný triky a tenhle film se prostě povedl

Panika ve vzduchu (2002) odpad!

úžasně debilní triky,kristanna je sice pěkná kočka,ale její herecký umění stačí asi tak jen na zlej terminátoří škleb(ale tam se mi fakt líbila),pitomej scénář plnej všech možnejch děr a klišé a ten padouch byl vážně k smíchu.jako komedie vynikající

Život pod vodou (2004)

nádherně naivní komedie,tragédie.jak tak koukám kolem tohle prostě nesedne každýmu,ale mě to dostalo

Pánská jízda (2004) odpad!

něco tak nehorázně trapnýho a debilního se jen tak nevidí.nechápu ja k něco takovýho vůbec mohlo vzniknout

Kmotr III (1990)

nevidím žádný pokles v kvalitě oproti předešlým dílům.andy garcia sem skvěle pasuje a hraje fantasticky a ala pacina snad ani nemusim zminovat(ten chlap snad v žádném filmu nehrál mizerně).je tu přehmat pana režiséra v obsazení své dcery,které se mnohem víc daří za kamerou než před ní,ale ani to mi nekazí zážitek z tohohle dokonalého filmu

Kmotr II (1974)

prostě vynikající.jak život mladého vita,s výborným robertem de niro,tak i část odehrávající se po prvním kmotrovi,kde exceluje al pacino

Kmotr (1972)

všechny tři kmotry hodnotím stejně a mám je moc rád,ale pro mě je první díl asi nejslabší(tzn. jen úžasný:)).problém je v tom že jsem před filmem četl knížku a chápu že se prostě muselo škrtat,jinak by z toho mohl vzniknout seriál,ale i tak si nemůžu pomoct a spousta věcí mi tady chybí.a dost!tohle zní strašně negativně.sakra tohle je skvělej film,kterej můžu jen doporučit.od kmotra jsem ortodoxní fanoušek ala pacina a samozřejmě brando je prostě strhující

Angel Heart (1987)

životní rourkeova role,úžasný de niro(i přes malý prostor který tady má),neskutečně silná atmosféra.tenhle film se fakt povedl.když jsem ho v jedenácti viděl poprvé jen jsem na konci bezmocně čuměl na obrazovku a odvahu podívat se podruhé mám až ted po devíti letech,tak mě to tehdy sebralo.obzvlášť konec

Good bye, Lenin! (2003)

někde jsem četl že se tenhle film dá srovnat s Pelíšky,po shlédnutí jsem si uvědomil,že tohle srovnání je strašná blbost.pokud hledáte komedii právě pelíškovskýho typu tak tohle není správná volba.není to špatný film,jen označení komedie mi nepřijde ideální.

Od soumraku do úsvitu (1996)

taková milá ptákovina, která je rozdělena na dvě části: první část je syrová a realistická a druhá je no ee... no prostě ''klasický''antiupírský masakr. na rozdíl od jiných nemám s vražděním upírů problém a na tenhle film se kdykoli rád podívám.