Krok za krokem (1991) (seriál)

asi tak:kdysi mě tenhle seriál bavil i když morální ponaučení mě dost vytáčela i tenkrát.když se na to dívám teď tak mi tam zase tak vtipný nepřijde+s odchodem kouďáka to šlo do hajzlu ještě víc

Saw 3 (2006)

Tenhle díl už na mě působí strašně vyčpěle. první díl byl originální, ale už dvojka se vezla jen na šikovně vymyšlených mučících pastech a charizmatickém tobinu bellovi.trojka je chaotické a až přehnaně nechutné dno.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

úžasný film o naději.málokdy se povede aby adaptace byla lepší než předloha,ale v tomhle případě se to stalo.nezapomenutelný zážitek

V jako Vendeta (2005)

rozhodně nadprůměr,ale jako mnoha jiným mi dost citelně chyběla tíživá atmosféra totalitního režimu a postupně mě tenhle film přestával bavit víc a víc

Anděl Páně (2005)

konečně po x letech kvalitní a vtipná pohádka

Doba ledová (2002)

ale jo-bylo to docela fajn.**** tomu dát nemůžu protože bych pak musel překopávat hodnocení u filmů,který si ty**** zaslouží o 100% víc

Big Lebowski (1998)

tak tohle je jízda.absurdní,šílená a dokonalá

Ďábelský Santa (2005)

taková poměrně sympatická kravina,když nemáte kolem půlnoci nic lepšího na práci.sice to nejlepší se odehraje hned v úvodní sekvenci,ale koukat se na to dá

Anděl na horách (1955)

dobře,dobře-není tady tolik komunistických sraček jako v předešlým díle,proro taky **.ale stejně to není žádná sláva