Smallville (2001) (seriál) odpad!

neviděl jsem všechny úžasné kousky budoucího supermana, ale bylo jich dost na to abych řekl, že je to strašná hovadina.

Identita (2003)

hodně milý překvapení.na rozdíl od většiny ostatních mi závěrečná pointa připadala hodně dobrá a atmosféra neustálýho deště byla nádherně depresivní

Co horšího se může stát? (2001)

i přesto že danny de vito je ve své roli výborný tak to tenhle snímek z podprůměru nevytáhne

Simpsonovi ve filmu (2007)

rozhodně nejsem zklamaný,kadence vtipů se sice zpomalovala čím víc se blížil konec filmu a vedlejší postavy byly v tomhle dílku vpodstatě jen kompars,ale smál jsem se jak blbej a o to snad jde ne?ps:**** jsou za to že se nemůžu zbavit pocitu,že kdyby se tvůrci rozhoupali k vytvoření filmu o pár let dřív tak by byl výsledek přece jen minimálně o * lepší

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

nechutně natočená sr**ka oproti které byl první díl vrcholným uměleckým dílem.scénář je absolutně debilní a mě osobně dost vadilo že nějakých 90% filmu nebylo pořádně nic vidět.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

už to sice není ten starej dobrej Mclane,ale rozhodně nejsem zklamanej.akční scény byly povedený i když místy dovedený až do absurdna a pokud snad vznikne pětka tak se nebojím že to bude průser,tak jako jsem se ještě před časem bál čtyřky.

Rambo III (1988)

no dobře,je to ptákovina o třídu horší než dvojka,ale nostalgické vzpomínky mi nedovolí dát míň než *** a navíc doteď si u tohohle filmu fajn odpočnu

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Tenhle seriál je ujetej a neutrální postoj k němu snad ani mít nejde. 3. serie byla zatím nejlepší, 4. je slabší a líp už prý nebude.

Protivný sprostý holky (2004)

ze začátku jsem uvažoval i o****,ale čím víc se blížil konec tím míň bylo humoru a víc a víc přibývalo morálních sraček,který jsou pro tenhle žánr naprosto typický.i přesto je to jedna z nejlepších teen komedií,který jsem kdy viděl a to je vůbec nemusím