Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Objektivně asi za tři, ale Seagal tady jasně ukazuje proč jsme ho všichni v první polovině devadesátek zbožňovali a Richie je ten nejslizší záporák ever. Jo a navíc střílí vozíčkáře - je to prostě svině.

O.C. (2003) (seriál)

jeden ze zástupců odpoledního vymývání mozků na televizi nova. ale aspoň se nebere tak vážně

Superman (1993) (seriál)

vzpomínám si že jako děcko mě to před x lety bavilo, ale už tehdy jsem si všiml že třetí nebo čtvrtá řada už byla naprosto zoufalá.např. když v clarkově a loisině společné domácnosti, konkrétně kuchyni, začali strašit duchové...nicméně určitá nostalgie mi brání v tom dát míň než **

Waynův svět (1992)

jediný co se mi na tomhle líbilo byl ten věčně sjetej týpek.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Co napsat? Vrchol už je sice pár sezón pryč, ale pořád jednoznačně za 5*. V každé nové sérii najdu několik dílů, které se kvalitativně dají srovnat s epizodami z nejlepšího období (pro mě 5.-9. season).

Scary Movie 3 (2003)

Ono to vlastně místama je dost vtipný a oproti shitoidní dvojce to je pořádnej skok do předu, ale když si vzpomenu na bláznivý střely...

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000) odpad!

Přiznávám se: Byl jsem na tom kdysi dobrovolně v kině, bylo mi asi dvanáct nebo třináct, vím, je to slabá omluva...ale mějte slitování...tehdy mi to jako totální shit nepřipadalo, ale po letech, kdy jsem měl tu pochybnou čest vidět tenhle výtvor v televizi (tentokrát už nedobrovolně, díky bohu), musím přiznat že tohle je jednoznačně největší filmová sračka, za kterou jsem kdy dal z vlastní vůle peníze.

Dexter (2006) (seriál)

Před seriálem jsem si přečetl knižní předlohu a ta na mě nijak extra nezapůsobila takže jsem k seriálovému Dexterovi přistupoval s určitou rezervou. První díl mě nijak zvlášť neoslnil, ale dál už se to se mnou vezlo...je skvělý, že tvůrci se nedrželi striktně předlohy. Vlastně z ní zbyla jen kostra, na kterou nabalili obsah, který knihu převyšuje ve všech ohledech o 1000%.Výborně napsaný a uvěřitelný postavy, který jsou bez výjimky skvěle zahraný, filmový zpracování, hudební doprovod...za první sérii jedoznačně nejvyšší hodnocení a vrhám se na druhou. Go Dexter! ....druhá série je jiná a ještě lepší. Jen doufám že to třetí neskazí 16.1.09- Zbytečné obavy,třetí sezona potvrzuje, že pan Dexter Morgan je výjimečný sérivý vrah a Dexter výjimečný seriál. A zase je to trochu něco jiného než předchozí řady. 14.10.10- Dexter jako milující rodič, dobrý (nebo se aspoň snažící být) manžel, vzorný (-II-) soused, kamárád, člověk, který se rád nechá poučit, co se rodinných vztahů týče, a taky samozřejmě sériový vrah. Jo, a taky by bylo škoda nezmínit suveréně nejlepšího, tedy nejujetějšího a nejšílenějšího, záporáka, co se zatím v seriálu objevil. Tak to vše ve čtvrtý sezóně. Spokojenost, velká spokojenost. 27.1.11: Je pravda, že pátá sezóna je slabší než čtvrtá, ale opravdu se dalo stoupat ještě výš? U mě naprostá spokojenost a rozhodně nesouhlasím s tím, že pátá série je jen vata, která postavu Dextera nikam neposunula. Snad poprvé mi dějové linky některých ostatních postav nepřišly přinejmenším zbytečně natahované a s minimálním vlivem na hlavní příběh. Dexter je oproti dřívějšku maličko upozadněn ve prospěch ostatních a seriálu to prospívá. Jediná věc, který jsem příliš nevěřil, bylo vyřešení Quinnova problému, ale vzhledem k tomu, jak mě seriál i po pěti letech baví, přivírám oko a těším se na šestou řadu. 15.3.12: TENTOKRÁT TO BUDE NEJSPÍŠ SE SPOILERY. Připadá mi, jako by Dexter začal být drobet rutinní a utahaný. Respektive, děj je pořád zajímavý, vraždy byly až nebývale brutální (ačkoli hlavní padouch by se dal řadit spíš k těm slabším, ale to je spíš problém obsazení), Dexterovo hledání víry bylo dobře vymyšlený i vypointovaný (btw: výbornej Mos Def), ale asi by to už pomalu chtělo pozměnit kostru scénáře. Vlastně na mě tahle série působí dojmem, jakoby se scénáristi snažili na jednu stranu držet osvědčených postupů, ale na druhou stranu vnášet nový věci, který ne vždy úplně fungujou. (Vystupuje v šestý sérii Dexův hlavní protivník pro sedmou sérii? Ale tohle se zrovna povedlo.) Obzvlášť cca poslední tři díly mě občas díky scénaristickým kličkám až vytáčely- čekání ostatních na příjezd Dextera před místem činu, Debřin nově objevenej cit k Dextrovi a díky tomu i finální (těžce přenošenej) cliffhanger. Opravdu musela Dextera odhalit, díky takový hovadině, jak z její, tak z jeho strany? Vážně to nešlo vymyslet líp? A to že vedlejší postavy fungujou jen podle toho, jak se to scénáristům zrovna hodí v tý který sérii už snad ani příště nebudu zmińovat. Pro mě prozatím nejslabší řada.

Místo nahoře (2004) (seriál)

na české poměry nečekaně koukatelný seriál, ale po přesunu na novu to už je jen křeč...

Běžící muž (1987)

jako člověk,který má opravdu rád akční výplachy z 80. let, říkám-je to super. Jako fanoušek Stephena Kinga,ale musím podotknout že je to totální hovadina,která nemá se stejnojmennou výbornou a depresivní knižní předlohou skoro nic společnýho.