Erasmus a spol. (2002)

Překvapivě až moc dobrý film, který mi krásně vyplnil nedělní odpoledne.

Tristram Shandy (2005)

Zatím tři protože něco se mi líbilo, ostatní jsem nestíhal. Totální šílenost, kterou musím vidět ještě jednou abych o ní mohl něco normálního říci.

Mlha (2007)

Je to rozporuplné. Atmosféra je super (scéna v lékárně je fakt masakr), z herců potěší Marcia Gay Harden ale přesto jsem si pořád myslel že víc jak 3 hvězdičky prostě nedám. Konec však byl natolik skvělý a zdrcující že musím ještě s jenou hvězdičkou ven.

Hranice smrti (2007) odpad!

Jak se někomu může tenhle typ filmů stále líbit už fakt nechápu. Pořád dokola to samé a stále špatné. Zlatý první díl Saw!!

Starci na chmelu (1964)

Hezká hudba s hroznými texty a dobrý Kemr. To je asi všechno.

Zahrada (1974) (seriál)

Dokonalý seriál podle geniální knížky.

Až na krev (2007)

Existuje hodně filmů které můžu označit za dokonalé, ale tento je snad ještě dokonalejší. Je málo filmů ve kterých první čtvrt hodinu neuslyšíte jediné slovo a přitom budete napjatí. Navíc to co předvádí Daniel Day-Lewis je ďábelské,dokonalé a srovnal bych to s výkonem Jacka Nicholsona v osvícení - zasloužený vítěz letošních oscarů (kdyby nevyhrál tak už by ti oscaři fakt neměli cenu...). Ale všichni herci byli vynikající. Když už jsem srovnával s Osvícením hlavní herce tak v tomto případě nesmím zapomenout ani na hudbu - ta je totiž stejně šíleně,krásně,děsivě dokonalá (úvodní zvuky smyčců při záběru na kopce jsou neuvěřitelně děsivé) . Ten film fakt nemá chybu!......Prostě nemá!!

Dokonalý trik (2006)

Dokonalé to teda rozhodně není, je to "jen" hodně dobrý snímek, který mě prvních 40 minut vyloženě otravoval a nebavil. Až pak to začalo být skvělé a zvraty na konci určitě otevřou pusu každému.