Mr. GS (2008) (pořad)

Mě teda duo Suchánek-Genzer baví fakt spolehlivě a když jim vyjdou i hosti...nemá to chybu :)

Mlčení jehňátek (1991)

Herci jsou bezkonkurenční, příběh zajímavý, ale postupně to ztrácí šťávu.

Snídaně (1994) (pořad)

Nostalgie :)

112 - V ohrožení života (2007) (pořad)

Necenzurované záběry z vyšetřovaní jsou to nejzajímavější. Zbytek je ale.... - no řekněme že je hodně co zlepšovat.

Střepiny (2002) (pořad) odpad!

...to snad ne tohle.... Tohle má působit razantně,neústupně,nad věcí?!! Seriózní publicistika?! Výsměch.

Čtvrtý druh (2009)

"Skutečná" doktorka Tylerová mě svým vzhledem vyděsila 10x víc než cokoliv jiného v tomto filmu. Mít to lepšího režiséra tak tleskám ale tohle je promarněná šance. Mille to sluší moc, ale to "herectví" tam prostě neni a asi nebude. Bohužel se musím smířit s tím, že tak geniální fikci jakou byla z filmového hlediska Záhada Blair Witch už asi nikdy neuvidím.

Mary a Max (2009)

Drazí pánové z pixaru,dreamworksu a podobných společností, o něčem jako je tenhle film si Vy zatím můžete nechat jen zdát. Mary and Max ve mě vzbudil a zanechal mnohonásobně víc emocí než všechny vaše pixely dohromady. Nádhera - pravdivá,upřímná,dojemná, veselá i smutná zároveň. Díky bohu za takové filmy.

I Love You Phillip Morris (2009)

Duo Carrey - McGregor je fakt bezchybný. Role homosexuála však sedla daleko lépe Ewanovi. Čekal sem dobrý film a dostal vynikající. 4,5*

Mamma Mia! (2008) odpad!

Pro mě osobně nesnesitelný kýč.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak tohle je zatím fakt zklamání. 2* // Po třinácti dílech zvedám na 3*. Začínám se do toho dostávat. // Po celé první a půlce druhé série už je to za 4,5* - že jim to ale trvalo :) // Zvedám definitivně na 5 a nikdy sem si nemyslel že to řeknu ale HIMYM se může jít zahrabat. Sice je BBT možná daleko více předvídatelnější ale aspoň z toho nečiší to "amerikánství" (nevim jak bych to jinak popsal) a upřímě řečeno - koho ještě baví Barneyho vyčpělé "legen-wait for it-dary"? BBT je zkrátka po všech stránkách daleko více smypatičtější sitcom.