Kick-Ass (2010)

Upřímně řečeno pro mě dost zklamání. Ne že by to byla blbost, bavil sem se dobře ale čekal sem opravdu víc. Pár skvělých scén, dobře vybraná hudba a Hit Girl, kterou sem si opravdu zamiloval, je přesně to co jsem chtěl. Dostal sem ale méně. 3,5*

Nenávist (2002)

Zklamání pro všechny co očekávali horor u kterého si okoušou všechny nehty. Musim ale uznat že to bylo poměrně zajímavé a dobře odvyprávěné. ....No dobře - pár scén, záběrů je poměrně nepříjemných ale nic hrozného. 3,5 *

Dokonalý únik (2009)

Docela fajn oddychovka. Nic převratného ale pobaví spolehlivě a Mille to fakt sluší.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

"Pakliže budete mít štěstí jako já, že váš manžel, babička nebo dcera byli na rybách a přinesli kombinaci lososa, tresku a sumce, což se samozřejmě může podařit..." - Jiří Babica

Muž ve stínu (2010)

Pro mě neuvěřitelně zmatený film, který nedokáže naplno těžit z tak nádherně depresivní krajiny kde je natáčen. Vtipných prohlášení je totiž poměrně hodně a atmosféru filmu to zbytečně degraduje. Po skončení filmu se mi hlavou honilo pouze to, že film poměrně dobře zpracoval myšlenku že takováto "výpomoc" jaká je ve filmu, klidně může být provedena i ve skutečnosti a nikdo se o tom prostě nemá šanci dozvědět (mimochodem ten konec s McGregorem?? WTF?). Bohužel vybavit si nějakou zapamatování hodnou scénu z filmu - to ne. Vlastně si vzpomínám že sem byl zklamán výkonem McGregora a naopak si velmi užíval Brosnana. Jinak ale bída a navíc protažená na více jak dvě hodiny.