Digimon (1999) (seriál)

Nemám důvod dávat nízké hodnocení. Je to pro mě nostalgická záležitost, i když na pokémony nemá.

Hrdinové (2006) (seriál)

Konečně jsem tento seriál viděl anglicky s titulky a musím říct, že to byla fakt nuda. Kdybych neznal Lost a Invazi, hnal bych hodnocení výše, ale bohužel.

Legenda o Červeném draku (1994)

Šílený,pitomý ale hrozně zábavný film a k tomu ještě pár celkem dobrých hlášek.

Marilyn Manson: Rock am Ring 2003 (2003) (koncert)

Umí líp. Poměrně průměrný koncert se známým "kopancem do hlavy" Johna 5. O dva roky později se mu koncert na stejném místě povedl lépe.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

75 %?! Já vím že tenhle film neodsahuje až takových kvalit jaké měly některé díly seriálu, ale stále je to geniální záležtost. Já prostě nechápu že tomu nědko může dát míň jak 4* a takoví ti velcí fanoušci kteří zde dají i odpad! by se možná měli na film kouknout ještě jednou a konečeně prozřít.....i když mě je to vlastně jedno, dělejte jak chcete nevděčníci.

V jako Vendeta (2005)

Po druhém shlédnutí jsem takřka nadšen tímhle šíleným, nekorektním filmem. Fakt super!

Ed Wood (1994)

Těžko říci jestli to je Burtonův nejlepší film, ale rozhodně nade všemi kraluje tou zvláštní atmosférou Hollywoodu 50.let minulého století a skvělým hereckým výkonem Martina Landau. U něj byl ten oscar opravdu oprávněný a jak mám moc rád Johnnyho Deppa tak tentokrát musel ustoupit právě Landauovi. I když teď to není fér ode mě protože úplně všichni zahráli skvěle ( Bill Murray byl i přes menší prostor jemu věnovaný kouzelný ). Co se týče samotného filmu tak myslím že už to tady napsalo hodně lidí přede mnou - prostě je to dokonalost po všech stránkách a Tim Burton je zkrátka skvělý režisér ( už se nemůžu dočkat Sweeneyho Todda ).