Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Dokonalost. Dokonalý klip. Dokonalý album (druhý nejlešpí je HIStory) . Škoda že se Jackson rozpadl.

Nine Inch Nails: Broken (1992) (video kompilace)

Minialbum Broken je to nejlešpí od Nine Inch Nails. Skladba Wish je jedna z nejgeniálnějších písniček všech dob! A tenhle krátký flmek stojí za to.

Replikant (2001) odpad!

.......wow.....jestli existuje něco horšího tak se du někam zahrabat do země jak ti blázni v Rusku co předpovídaj apokalypsu. Ta už ale stejně přišla v podobě replikanta takže je to jedno. Mě to fakt dorazilo a když tady vidím i hvězdičková ohodnocení.......********!!!

Ultraviolet (2006)

Ultrabarevná řežba, která občas dokáže vykouzlit docela stylové scény a zároveň vypadat hůř než wolfenstein 3D. Ale zábava to celkem je.

Dannyho parťáci (2001)

Tenhle film už jsem viděl asi tak 100x a poaždé mě baví. Dokonalé v každém směru.

Babel (2006)

Jeden z nejlepších snímků za rok 2007 v našich kinech. Musím říci že mě se ze všech příběhových linií líbila asi nejvíc ta z Japonska, přišla mi hodně netradční a zajímavá, a taky miluju Japonsko. Naopak nejvíc mi pila krev část z Mexika. Jinak Brad Pitt mě v dalším filmu který sem viděl za poslední dobu přesvědčil, že je velmi dobrým hercem. Společně s Kate Blanchettovou, která také zahrála moc dobře, vytvořili zajímavou část snímku a já bych se opravdu nechtěl dostat do situace jako oni dva. Babel jsem viděl před docela dlouhou dobou ale myslím že se mi líbilo jak Ińárritu zajímavě používal kameru. Např. v hypermoderním Tokiu používá normální kameru, zatímco např. v Maroku je to roztřesená, ruční kamera. Tohle všechno dokresluje výbornou atmosféru. Babel je prostě dokonalost a spolu s filmem Potomci lidí tvoří nejlepší dramatické filmy roku 2007.

Octopus (2000) odpad!

..................... :)

Saw: Hra o přežití (2004)

Saw je jeden z nejoriginálnějších hororů za poslední roky. Příběh který se ve většině odehrává pouze v jedné místnosti je zajímavý a na posledních 10 minut jsem koukal s otevřenou hubou. Dost uživatelům se nelíbí konec, který je ale podle mě skvělý. A Cary Elwes, kterého znám jen ze Žhavých výstřelů a Bláznivého příběhu Robina Hooda, mě dokázal přesvědčit a dramatickou roli zahrál dobře. První Saw by se měl stydět za své "sourozence" v podobě pokračováních, neboť ty mu nesahají ani po kotníky.