Okres na severu (1981) (seriál)

NIKDY! A to nadáváte na Honzu Zemana jo?

Ledově ostří (2007)

Ferrel vynikající. Jináč nic moc, spíš nic.

Grammy Awards 2010 (2010) (pořad)

Strašný. Tolik megalomanství, patosu a trapnosti aby se nacpalo do jednoho jediného pořadu, to sem ještě neviděl. Jedna hvězdička je pro Pink a pro Bon Jovi, ostatní hrůza. Jo a ještě jedna věc - opravdu sem měl,mám a budu mít rád Jacksona, vyrůstal sem na něm a opravdu mě mrzelo když umřel. Ale jestli ještě uvidim někoho v TV jak mu leze do zadku ( i když už to vlastně nejde:)) nebo má "velice emotivní" proslov o tom jak nám všem strašně pomoh tak už se asi neudržim. Moje první Grammy ale po týhle letošní zhovadilosti i poslední.

Resident Evil: Zánik (2007)

Bez města to prostě není Resident Evil. Mille to sluší (+ dobrá polovina lidstva (přeživších) sou modelky což "navodí" opravdu post-apokalyptickou atmosféru ;)), hrát už se nikdy nenaučí, ale aspoň je na co koukat. Pár akčních scén je slušnejch, ale ta poušť! Bože - poušť! Proč?

Nirvana: Live at Reading (1992) (koncert)

Totální psychedelie! Atmosféra, set list - všechno perfektní. Kamery snímají kapelu jen z několika málo úhlů, proto koncert nepůsobí přehnaně "akčně", ale naopak velmi autenticky a syrově. Nirvana na svém vrcholu.

Mentalista (2008) (seriál)

Podprůměrný seriál s nesympatickým hlavním hrdinou. Chci zpátky Dr.House!

Sherlock Holmes (2009)

Robert Downey Jr. je bůh. Tohle je jeho film i když Jude Law se taky moc snaží. Charisma a herecká genialita Downeyho Jr. je ale spolu s krásnou kamerou a hudbou tak nějak všechno. Škoda. Protože mít tohle lepší příběhovou linii tak je tento film o detektivní legendě geniální. Přesto je to velká zábava.