Oko (2002)

Velmi znepokojivý film. Upřímně si myslím že je více zajímavější a napínavější než známější Kruh. Opravdu zajímavý film s dobrými herci a vynikajícími úvodními titulky.

Malý Herkules (2009) odpad!

Viděl sem čtvrtinu traileru v kině takže mám právo hodnotit.

Avatar (2009)

Rozleželo se mi to v hlavně a pořád cítím velké zklamání. Co se týče technické stránky - nikdo v tuto chvíli nemá nárok mít nějaké připomínky. Pandora je totiž vytvořena s až maniakálním smyslem pro detail a chvíli se z toho opravdu člověku tají dech. Cameronovi se prostě podařilo vytvořit jeden z nejkrásnějších filmových světů vůbec. Vše působí kompaktně a hlavně velmi přirozeně. Tady tleskám. Tady se totiž projevila ta několik let trvající příprava. Dále už ale nezasáhla. Film je totiž pouhopouhá snůška pitomostí,patosu a několika dost podezřele obšlehlých záběrů a taky - POMO má pravdu - k čemu to je když víte co se stane za 10 minut? Líp bych to nevystih. Je to prostě velkolepé vítěství formy nad jejím obsahem. A přestože je ona forma v podstatě dokonalá, Avatar si plné hodnocení nezaslouží. Já dávám 2 hvězdičky.

I na kovbojky občas padne smutek (1993)

Tohle bylo na mě moc šílený a upřímě i dost blbý. Ale Uma je prostě nádherná - teda až na ty palce no.

Rychlejší než smrt (1995)

Po velmi dlouhé době opět skvělý western. Hackman je vynikající a film má výbornou atmosféru. Moc fajn film!

Jamie Oliver: Roztančená kuchyně (2002) (pořad)

Jamie je nejen výborný kuchař ale má taky velké charisma, proto je jeho pořad tak fajn a populární. Tohle se u nás nikdy nenatočí.

Americký chopper (2003) (pořad)

Jen pro milovníky motorek, jinak je to fakt stupidní.

Metallica - koncert v Nimes (2009) (koncert)

Po výborném Volkerballu od Rammstein se ve francouzském Nimes představuje i Mettalica. A zase je to vynikající! Dobrý setlist, Metallica ve skvělé formě (Jamesova hlasová forma je i po letech neuvěřitelná a pevně doufám že Lars Urlich svým skvělým výkonem zavře hubu všem hudebním kritikům, kteří v posledních letech kritizovali jeho zhoršující se hru na bicí při živých vystoupeních) a s perfektním publikem (jak už to ostatně francouzi z Nimes předvedli ve Völkerballu) . Záruka pro každého kdo chce vidět strhující konzert. Pro fanoušky Metallicy povinnost.

Paní Zima (2008) (TV film) odpad!

Co to sakra bylo?

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

No takže: famfrpál fádní, herci až na jejich dospělé kolegy strašný a "HPvěta" - "vypadáš jak tvůj otec...až na ty oči ty máš... - jo ty mám po matce" - už mi začíná pít krev. Při sledování sem si vzpoměl jak mě 6 díl moc nenadchnul jako kniha a vlastně ani ten film mě nenadchnul. Je to velkolepé ale příběhově v podstatě úplně zbytečné a navíc je to roztažené do více jak 2 hodin!!! Celkově je to poctivá práce u které se člověk sice nenudí ale je to prostě jen taková vycpávka před finálem. A to se doufám povede daleko lépe.