Souboj Titánů (2010)

Parodie na Star Wars, Pána prstenů, Faunův labyrint a další filmy - pro americké publikum to asi jinak nejde. Opravdu dost špatný. Doufám, že vám všem to za to shánění bodů stálo ;)

Klíč (2005)

Tohle nebylo vůbec špatný, jen bych ještě trochu víc přitlačil na pilu.

Jak vycvičit draka (2010)

Velmi příjemné překvapení! Nejlepší animák od Kung Fu Pandy (a pro mě osobně možná i vůbec nejlepší). Zajímavé že v hlavní roli opět Dreamworks - že by Pixaru docházely síly? S přehledem jasných 5* a zařazení do mé TOP 10.

Rosemary má děťátko (1968)

Je pravda že z Farrowové jsem měl hodně blbej pocit ale celkově mě to tolik neuchvátilo. Kniha by mohla bejt zajímavá.

Alenka v říši divů (2010)

"Burton na tripu" - to tento film vystihuje i když to není úplně ono. Já bych totiž právě od Tima Burtona (ještě k tomu ve spojení s takovou bizardní předlohou jakou alenka bezesporu je) čekal ještě více přitlačení na pilu šílenosti - vizuálně je to samozřejmě pestrobarevná jízda jakou jsem od Tima očekával. Já si ale užíval hlavně herce. Od krásné Wasikowské přes šíleného Deppa, "zhulenou" Anne Hathaway až po H.B.Carter, která byla prostě výborná. Alenka rozhodně není v žádném případě zklamání. Jen je prostě vidět že se i Burton musí pod značkou Walt Disney poněkud omezovat. Škoda - 4 hvězdičky jsou ale zasloužené.

Černé ovce (1992) (pořad)

A neni tohle úplně zbytečný? Já myslim že je.

Přešlapy (2009) (seriál)

Rozhodně 100x lepší a zábavnější než současný "klenot" televizní tvorby - Ordinace v růžové zahradě.

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Ramsay to dost přehání........Hodně přehání.