Druhý dech (1988) (seriál)

Nepovažuji to za vrchol světové kinematografie, ale když vidím, jak tu nějací dementi dají odpad jenom proto, že to bylo natočeno za těch "strašných komoušů, co žrali malé děti a každého umučili" a proto je to automaticky špatné, nezbývá mi nic jiného, než dát na protest 5 hvězdiček (viz Oskar, woody, HoneyBunny...). I když normálně bych dal asi tak 3.

Tescoma s chutí (2009) (pořad) odpad!

Bezkonkurenčně nejhorší pořad o vaření, kopřivka mi naskakuje už když slyším jen ten "hudební" podklad...

Zlaté Vánoce (2009) (TV film)

Semetrika se rozhodne, že chce dům, o který neměla žádný zájem. Začne ho chtít samozřejmě až ve chvíli, kdy ho koupí někdo jiný.... Jen nechápu, proč je to označeno jako komedie. Nebýt venezuelských a tureckých telenovel, byl by to odpad, jako vyšitý. Ale ty jsou přece jenom ještě o něco horší, takže jedna hvězdička. Vlastně ani nevím, za co.

Vyšší princip (1960)

Dokonale zrežírované, mistrně zahrané. A 5 hvězdiček jsem dal jedině proto, že 10 jich dát nešlo.

Chuckyho sémě (2004) odpad!

To nebyla ani vtipné, ani strašidelné. Bylo to prostě blbě. Neuvěřitelné blbé a naprosto zbytečné.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Jak mohl Šteindler tak klesnout??? To není dno, to je hluboko pode dnem, proti tomuhle jsou i Velmi křehké vztahy pokladem kinematografie! Pro tohle opravdu nejde najít omluva, chce se mi blejt...

Bakaláři 1997 - Poslední koncert (1997) (epizoda)

Blbé, nudné, zbytečné. A nedokážu se ubránit dojmu, že většina lidí tomu dala relativně vysoké hodnocení jen z úcty k bezpochyby výborným hercům, kteří tam hrají. To prostě Hřebejkovi vůbec nevyšlo.

Drtivá porážka (2009) (pořad) odpad!

Vždyť to je úplně blbé, žádný originální nápad, jenom pády. To mě má hodinu bavit? Jak tohle může mít 71 procent ?!?!?

Půl domu bez ženicha (1980)

Asi nejhorší film, ve kterém Vladimír Menšík hrál. Nějak mi unikl smysl celého filmu. O konci ani nemluvě. Zarážející pro mě je, že to bylo natočeno ve zlaté době české kinematografie, tolik dobrých filmů, kolik bylo natočeno od druhé poloviny 70. let do roku 1989 se už asi nenatočí nikdy.

Ptákoviny (1994) (pořad) odpad!

Pamatuji si díly jenom s Dejdarem. Děs a bída. Nejtrapnější a nejubožejší scénka byla, když nachytali lidi, že vyhráli půl milionu... Dejdar je excelentní dabér (Bart Simpson), výborný herec (Ozzák, Maděra...), ale naprosto katastrofální moderátor a bavič.