Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Díly s Čechem 5 hvězdiček, s Hejmou 3 hvězdičky, s Preissem juniorem bohužel odpad. Naštěstí převažovaly díly s Čechem, takže celkově 4.

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Než jsem tu opičárnu viděl, tak jsem nechápal, co ten mladý Prachař blbne s Hanychovou, přece má navíc. Pak jsem ho viděl v pořadu, kde musel mluvit sám bez předem napsaného scénáře. Oni k sobě prostě intelektuálně patří. Ale abych se vyjádřil i k pořadu: nuda, minimum zábavných okamžiků, o zařazení mezi soutěžní pořady nemůže být ani řeč. Vrať se, Risku! Vrať se, Milionáři!

Medvídek (2007)

Nemůžu si nějak pomoct, skvělí herci, ale v podstatě je to o hovnu.

Helena (2012) (seriál)

Po první zhlédnuté epizodě jsem přemýšlel nad odpadem a jednou hvězdičkou, ale pak jsem viděl pár dílů bez "přemluv bábu" Issové a hned to bylo o 100 procent lepší, u mě 50 procent.

Holky z porcelánu (1974)

Žádný děj, strašná hudba, mizerné herecké výkony... Ani nevím, za co dávám tu hvězdičku. Vlastně jo, za gazelu.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Tuctový novácký seriál, nenadchne, ani neurazí. U mě tak 25 procent. Ale nebýt tam Nvotová a Kraus nejmladší, dal bych snad i o hvězdičku více. Těma dvěma to režisér pěkně pohnojil...

Tunguzská katastrofa (2008) (TV film)

Skvělý dokument, který si na nic nehraje a nic divákům nevnucuje, jen nastiňuje možnosti, jak to možná bylo. Trochu jsem se o Nikolu Teslu zajímal, ten člověk byl opravdu někde jinde než zbytek lidstva.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Sradkoidní sračky... Škoda slov. A do toho všeho ošklivý nevlastní bratr Kačera Donalda Agáta Hanychová.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Moc nechápu tak strašné hodnocení, jaké tu skoro všichni dávají. Ano, určitě to původní Saxaně nesahá ani po kotníky, ale pokud tady dáváte odpad, co by si potom zasloužily Rodinná pouta, Velkolepé století, nebo Tisíc a jedna noc, které jsou ještě o několik tříd horší? No, každopádně na Vorlíčka je to hodně špatný výkon. Snažit se tam za každou cenu "vplést" třeba Viga z Arabely působilo hodně toporně. Shrnuto: žádný zázrak to není, ale do pravého odpadu to rozhodně nepatří. U mě 35 procent.