Okamžik zlomu (2007)

Pro mě skvělý film. Zvrat a dívat se na Antohony Hopkinse spolu s Ryanem Goslingem - zralost a mládí - krásní lidé a také skvělí herci.

Pařba v Bangkoku (2011)

Nemám ráda pokračování úspěšných filmů - většinou se nevyvedou. Tento je zářivý příklad, na základní vtipné pointě jedničky se rozvíjí stejný příběh ... a .. NIC. Mám pocit, že mu vše chybí, myšlenka, vtip, šarm. NIC. Celkem zklamání. Ale tři hvězdičky, kdybych neviděla první díl a nelíbil by se mi, tento jako jednička by mě přeci jen trochu pobavil.

Neznámý (2011)

Už jsem viděla hodně obdobných filmů, neobjevilo se nic nového. Ztráta paměti, hledání pravdy, jeden větší zvrat, záchrana lidstva event. jednoho člověka, za pomoci krásky v nesnázích. Celý příběh. Tečka. Tento má pěkný obal, dobré herce. Dá se na film koukat, ale zapomene se na něj za chvíli.

Partička (2011) (pořad)

improvizace -někdy povedená, někdy ne ... většinou se velmi dobře bavím. Jen tak vypnout mozek a bavit se .. a to se daří ..

Jana Eyrová (1972) (seriál)

Pro mě nejzdařilejší zpracování. Je taky první, které jsem viděla. A na Jana Kačera v roli Edwarda Rochestera jsem doposud nezapomněla.

Jana Eyrová (2011)

Mám tento příběh ráda. Hodněkrát jsem jej četla, hodněkrát viděla v různých zpracováních. Anglické zpracování anglického námětu. Líbí se mi. Jednoduše hrané pouze výrazech tváří, zajímavé, myslím že i složité.

Da Vinciho poklad (2006)

Hloupé, hloupé, hloupé ... nic víc se nedá dodat. Nejde sice přímo o odpad dle mého mínění, ale má k němu sakra blízko.

Čertova nevěsta (2011)

Pohádková pohádka - krásné kostýmy, zajímaví herci. Jiná role než uječená princezna pro Sabinu Laurinovou. Mimochodem královna hezká. Proč ne. Pohádky potřebujeme a proč je kritizovat, když nejsou úplně hloupé.

Na sv. Valentýna (2010)

No, řekla bych copy Lásky nebeské... těžké copy se vším všudy. S příběhem, láskou, romantikou. Ale přesto 4 hvězdičky, je to romantické a je to milé. Kdybych nemilovalá Lásku, asi by se mi o to více líbil tento. Ale bohužel, chtělo to něco nového, alespoň v příbězích ...

Green Lantern (2011)

Máme tady zase jednoho superhrdinu. Tohohle beru - je příjemný a hezký. Ale který není, že? Super věc mít zelený prsten ... umět vyvolat obrazy ze své fantazie v zeleném provedení. A jak to vypadalo na konci - určitě se setkáme s pokračováním, žlutý prsten zlé síly nezmizel.