Amadeus (1984)

Málokdy se podaří natočit film takovým způsobem, aby zaujal tátu, mámu, babičku i psa. Formanovi se to ale zadařilo výtečným způsobem a pokud by se podobným stylem točily všechny životopisné filmy, tak bych seděl přikovaný před TV od rána do večera :)

Da Ali G Show (2000) (seriál)

Chvilku trvá než přijdete Ali G na chuť, ale pak je to více než koukatelné.

Da Ali G Show (2003) (seriál)

Humor, který ne každý zvládne a možná si budete říkat: Bože, to je magor. Než pochopíte tu komiku věci a pak se budete královsky bavit.

Aligátor II (1991) odpad!

Přemýšlím, co bych na tomhle filmu našel pozitivního a už to mám ... Snad nenatočili už žádné další pokračování. Nebo snad ano???

Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)

Důkaz, že když se člověk chce bát, tak k tomu nepotřebujete triky za sto milionů dolarů, ale stačí stará dobrá kamera a šikovný nápad.

Ajťáci (2006) (seriál)

První série úžasná, vtipy neoposlouchané a prostředí neokoukané, stejně jako představitelé hlavních rolí. Ve druhé to už začalo trochu skřípat a ve třetí ... No, bylo by lepé, kdyby to skončilo na vrcholu slávy jako Červený Trpaslík.

Air Marshal (2003) odpad!

Triky dělal asi synek režiséra místo domácího úkolu a falškou kečupu. Ale hlavně, že se v záběru objeví americká vlajka a drsňáci se tváří dostatečně kameně.

Air America (1998) (seriál) odpad!

Člověk si tak říká, jak hluboko ty seriály mohou ještě zamířit. A ono vida. Vždy se najde nějaký výžblet, který překoná nepřekonatelné.

Agenti dementi (2003) odpad!

Agenti dementi? Ani ne tak agenti, jako spíše producenti a režisér.

Afro Samurai (2007) (seriál)

Už jsem pár mang viděl, ale ke štěstí potřebuji více než jenom vizuální (byť sebelepší) vjem. Chtělo by to lepší příběh, ale to bych chtěl asi až moc ...