Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Jestli existuje nějaká hvězda Addams family, pak je to ruka. Věrný a nejvtipnější společník.

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film) odpad!

Shlédnout něco takového se dá přinejlepší vůli maximálně 1x za 10 let :) Já si svůj díl za tuto dekádu už vybral a doufám, že nepřijde nic horšího. Toho parchanta v první roli bych umlátil nějakou plyšovou zvířecí hračkou. Nic jiného si nezaslouží.

Acapulco HEAT (1993) (seriál)

Když na to kouknete nezaujatě, tak zákonitě musíte přijít na to, že je to kravina. Ale když mi bylo dvanáct, tak jsem to žral :)

Absolvent (1967)

Na to, jak je ten snímek starý, tak dokáže neuvěřitelně oslovit. Navíc strhující Dustin Hoffman. I když to není úplně můj šálek kávy, tak bravo!

Šťastný den (2010)

Kraťas jak se patří. Nic bych nepřidával a nic bych neubíral, stopáž tak akorát ;)

Věříme v Boha (2000)

Tohle, že je krátkometrážní film? Jaká škoda!!! Inteligentní humor, zajímavá zápletka a vůbec všechny vlastnosti, které má "dospělý" film. Doufám, že si toho všimne nějaký velký producent a dá do toho dost peněz, aby mohli natočit "plnou" verzi. Výborné!

Sin City - město hříchu (2005)

Takhle nějak si představuji opravdu kvalitně nasnímaný a rozpohybovaný komiks, který sám o sobě je legendou. Nedovedl jsem si představit, jak se tvůrcům povede převést na plátno něco takového, ale zadařilo se. Hlavně také díky skvělému obsazení a znovuzrození některých starých jmen (Mickey Rourke). Vizuální zpracování a hudba vystřelily tenhle kousek k zaslouženým čtyřem hvězdám.

Kat: Válečná zóna (2008)

Kdyby tohle natočili před dvaceti lety, tak bych možná i zatleskal, ale dnes? Chci něco více než hrdinu - kamenného ksichta, záporáka, spoustu olova a gejzíry krve. Scénář či děj ani nebudu komentovat (protože není co), kamera je poplatná pozlátku filtrů a zpomalených záběrů (tak to diváci chtějí), no prostě nuda, nuda, šeď a nuda.

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Poslední díl měl sice největší rozpočet a celé prostředí je již vypiplané, ale filmaři se tady až moc snaží jít zisku naproti a tak odpadlo spousta kontroverzních záběrů (násilí) a vše zůstalo sice dobrodružné, ale takové bezpohlavní.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Od prvního dílu přitekly nějaké peníze a tak se mohla zlepšit kostra celého příběhu, který už nevypadá jako banda filmařů na smeťáku, ale jako post apokalyptický svět se vším všudy a i postavy jsou daleko uvěřitelnější. Celkově výrazné zlepšení a i když oba díly spojuje postava Mad Maxe, tak bych to rozhodně nebral jako nějaké pokračování, ale prostě jako dobrý příběh z blízké budoucnosti.