Barbar Conan (2011)

Vůbec nechápu to hodnocení tady, vždyť je to fantasy jízda se vším všudy. Je jasný, že to nemůžete srovnávat s Arnoštovým barbarem, ale tady fakt nechybí vůbec nic, možná jen ty Conanovy ledově modré oči. Chce to taky hodnotit podle žánru, jestli jste si mysleli, že Conan bude mít plnou hubu keců a balit anorektické herečky, měli jste mrknout na nějakou romanťárnu. Podle mně je to fantasticky udělaný s parádním prostředím světa fantasy a soubojema na jedničku, hudba se taky celkem chytla a v žádným případě Howardovu legendu nepoškodila. 90%

Aeon Flux (2005)

No doprdele co to jako mělo být, nikdy nepochopím, kde se berou peníze na natáčení takovýchto braků. To bych je radši promačkal na blikátkách, než je investovat do téhle slátaniny debility a blbosti.

Batman Rok jedna (2011)

Další z celé řady Batmanovek a animovaných komixáků, ale musím řícz, že po shlédnutí Batman under the RedHood, jsem čekal o něco větší a příjemnější zážitek. Ne že by to bylo něčím tak špatný, prostě jsem byl asi moc namlsanej. Příběh je tradičně perfektní, animace stojí taky za to, jen to zpracování malinko pokulhává, ale jinak paráda.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Lahodné zakončení celé ságy, velmi potěšující je to, že se vymanili z nudné první části a vrátili se opět na výsluní Potterovské mánie. Moc se mi to líbilo, všechno je tu nádherně vymazlené, od hudby, přes triky, až po epické vyvrcholení. Only I can live forever mně bude ještě dlouho znít v hlavě. 90%

Pařba v Bangkoku (2011)

Tak což o to, mě tak nějak úplně nenadchnula ani jednička a popravdě tahle Bankogská jízda je ještě o hvězdičku horší. Vtipné je to jen místy a najdou se i takové chvíle, kdy jsem měl stochutí to celý vypnout, ale podařilo se mi to dokoukat a fotky na konci to zas krapet pozvednuly. Co naplat, Angláni jsou prostě v komediích mnohem lepší. 60%

Alois Nebel (2011)

Nebudu tady nějak zvlášť vychvalovat animaci, která už tady byla zmíněna tolikrát jako legalizace marihuany v našem parlamentu, ale podám si spíše příběh, který nudí a smrdí jako veřejné záchodky na Hlaváku v Praze. To co na oko vypadá dobře a člověk by si i řekl, že je to převratný krok ve zfilmování komixového příběhu v Čechách a na Moravě, je ve skutečnosti nepříjemně nudící a nezábavný příběh ze zákoutí všech perónů a nádraží. Stručně a jasně mě to neoslovilo a hlavně strašně nebavilo.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Jednoduše mi je nesympatickej a když ho vidím jak žvatlá ty nesmysly a všude cpe tu svou divnou rodinu, přepínám program.

Po životě (2009)

Nic moc jsem od toho nečekal a tak jsem byl celkem mile překvapen, zajímavý příběh co napíná až do konce, prostředí márnice s vynikajícím Liamem Neesonem a mrtvolně krásná Christina Ricci. Škoda, že z toho nedokázali dostat víc, protože potenciál je zde mnohem větší a bohužel zůstává nevyužit.

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Ehm, jak hodnotit parodii, asi podle toho kolikrát se člověk zasměje, nebo ne? No já se zasmál třikrát, takže tři hvězdy..

Medvídek (2007)

Trapné, hloupé, nevtipné, nudící a blbé! Medvídek celkem úspěšně nudí od začátku až dokonce, příběh je trapný až hrůza a ani plejáda výborných herců a jejich taneček to stoprocentně nemá šanci zachránit. Pořád jsem očekával, že se něco začne dít, že se pořádně zasměju a nebo se rozjede nějaký děj, bohužel bez úspěchu. Ztráta času a ten konec WTF???