• Krátkometrážní
  • Pohádka

Garfieldův festival humoru (2008)

Pro mě velké zklamání, Garfield podle mě napatří do filmu, většina jeho vtipů vyprchá jako pára nad hrncem. 25%.

Počátek (2010)

Nejdřív bych chtěl vyjádřit uznání celému tomu nápadu a divím se, že kdokoli to vymyslel, tak se v tom neztrácí. Jak se film pomalu rozjížděl, měl jsem rozpoluplné pocity a říkal jsem si, čím si tenhle film zasloužil takové hodnocení, ale postupem času se to obrátilo k lepšímu. Leonardo DiCaprio sice nepatří mezi mé oblíbené herce, ale tady se mi celkem líbil, Efekty skvělé, hudba skvělá. Pro mě slabších 5 hvězd. 85%.

Plastic Bag (2009)

Zajímavý originální příběh, jen ta délka mi příjde o trochu delší, než by bylo třeba. 65%.

Pařba ve Vegas (2009)

Rozhodně moc dobrá komedie. Rozjezd byl sice pomalejší, ale to hledání "co se vlastně stalo" je skvělý. Postava Alana je vážně úžasná, 80%.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

To má být vtip?

Pravdivé lži (1994)

Hm... co bych tak řek. Skutečně jsem se bavil, pár moc dobrej vtipů. Arnold, Jamie Lee i ostatní herci skvělý, akce slušná. 75%.

Amadeus (1984)

Kdybych mohl, dal bych 6*. Nevím, jestli tohle můžu říct o nějakém jiném filmu. Je to síla, Miloš Forman je velký režisér, který zfilmoval skvělý přiběh, nemám slov.

Nebezpečná samota (2006) (TV film)

Další béčkový televizní thriller, stopáž je nějakých 80 minut, ale připadalo mi, jako bych se koukal na nějaký 2 a půl hodinový velkofilm, tak moc jsem se nudil. O hereckých výkonech ani nemluvím, scénář je naprosto směšný. 15%.

Nula (2010)

Moc pěkný nápad, dobře udělané a dojemné.