Není čas zemřít (2021)

Je to jízda, ale ani 3D kino z toho pro mě neudělalo exceletní zážitek. Nejlepší craigovské bondovky tak pro mě nadále budou Casino Royale a Skyfall. Chápu že nová doba si žádá nové změny, ale spousta příběhových aspektů, zejména konec, už pro na mě působí až moc nebondovsky..

Správnej polda (2003)

Pomalejší rozjezd postupně graduje. Ze je to volné natočené podle skutečných události je jen třešnička na dortu

Need for Speed (2014)

Nejvíc jsem bál, že film bude kopírovat Fast sérii, a to se naštěstí nepotvrdilo, naopak na mě všechna auta i závodění působily mnohem fyzičtěji než ve zmiňované sérii. Takže za mě spokojenost. Očekávat od akčního filmu o autech a závodění nějakou filosofickou a filmařskou hloubku, jako to tady dělá spousta hodnotících, mi přijde úplně mimo mísu.

8. míle (2002)

Jednu hvězda navíc, jako moje poklona legendě jménem Eminem. Od dost jednodušší film než jsem si ho pamatoval, ale zapůsobil na mě ještě silněji než kdysi. Detroit v devadesátkách, to fakt nechceš, chvílemi to připomínalo ruský dálný východ.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Sádlo má pravdu, hudba i prostředí je super a navrch bych vychválil i infantilní humor, kterymu nemám problem se zasmát, protože koukam na komedii a ne na operetu. Libi se mi, ze si tvůrci nebrali servítky!

Don's Plum Bar (2001)

Mě to bavilo. Čekal jsem větší kravinu. Klidně bych tam zakalil s nima, ikdyz by me nejspíš totálně vyhlásili.

Batman a Robin (1997)

Ani se nedivim že tímhle veledílem batmanovskejm filmům na 8 let odzvonilo. Dvě hvězdy za úchylně osobitou atmosféru, která však více(méně) kopíruje starší filmy. Na nějakou párty, kde budou všichni sjetý, by to možná byla super kulisa.

Batman navždy (1995)

Co na to říct. Děsně přehrávající Lee Jones, standardní Carrey a překrásná Kidman. Kilmer mi do role Batmana sedí mnohem víc než Keaton, hlavně jako Bruce Wayne působí classy, narozdíl Keatona, co působí jak po lobotomii.

Mosby's Marauders (1967)

Překvapivě zajímavý film o tom, jak tenká a nejasná byla občas hranice mezi severem a jihem. Nečekal jsem, že jižani budou spíš ty hodnější, za to jedna hvězda nahoru.

Tváří v tvář (1997)

Myslím, ze ve chvíli, kdy došlo na výměnu ksichtu jsem si v duchu říkal, ze ten film je proste ptákovina. A ona fakt je. Ale má to něco do sebe, Woo dela fakt zajímavou filmařinu, a ty jeho létající bílý holubice beru a respektuju.