Pustina (2016) (seriál)

Seriál, za který se za hranicemi nebudeme stydět. V některých dílech psychologicky úderný jak nejlepší Sever. Dušek excelentní, ostatní herci velmi uvěřitelní, neherci z pasťáku věrohodní. Když jsou peníze a čas vybrat si správné lidi, tak to jde i u nás.

Legenda o drakovi (2015)

Jediná pohádka, na kterou se dalo letos koukat. Výtvarně krásná a když je někde drak, je to paráda.

Čarodějnice (2015)

Zvláštní film s hutnou atmosférou. Zmíněná osoba se tam mihne jen párkrát, ale ty chvilky vám zůstanou v paměti. A konec jako triumf svobody a osvobození - paráda !

Příchozí (2016)

Režisér SICARIA mě nezklamal, umí i netradiční, inteligentní SF. K tomu hudba Jóhanna J. a celkově velmi, velmi komplexní kousek.

Westworld (2016) (seriál)

Výtvarně ohromující, věru na ničem se nešetřilo, obsazení parádní, jen ten konec poněkud překombinovaný, chystající se na druhou řadu.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Téma stojí na vodě, takže ani známý svůdník Hollywoodu to nezachrání. Žádnej chlap si nikdy nevyčítá, že se s nějakou vyspal jen tak, natož aby se hrnul do ženění.

Válka světů (2005)

Cruise si mimozemšťani nevšimli jen proto, že je scientista a tak ho chtěli potrápit nesnesitelně hysterickou dcerkou.

Rapl (2016) (seriál)

Jednoznačnou výhrou je hláškující Čermák drsnější než Krušné hory. Některé díly byly lepší než jiné. Hudba, kamera a výtvarno v pořádku. Chybí tomu víc to osekat a udržet tempo i linku, přece jenom to není ZLOĆIN, ke kterému se žádný seriál nepřiblížil ani na dohled.Inspirace Severem ale evidentně probíhá, takže to může být jenom lepší.