Kate (2021)

Akční výmaz jak sviň,o nic víc nešlo. John Wick hadr

Tři vteřiny (2019)

Opravdu napínavé drama s bezpočtem bezvýchodných situací. Manželka se sice chovala jako trubka,ale jinak postavy sedly.

Jako v bavlnce (2020)

Dobré, dobré. Velmi nečekaně překvapivý a neotřelý děj. Těžko hledat pozitivní postavu,ale nakonec to nevadilo.

Zkáza paní Grace (2020)

Zápletka slušná,ale ztvárnění slabší.Naštěstí druhá půlka se rozjela.Škoda toho televizního zpracování.

Red Notice (2021)

Nakonec dobrý.Když ovšem člověk přimhouří oči a zároveň přistoupí na hru co všechno je možné.Ryan ale skvěle hláškuje a akce je skutečně požehnaně a je dobrá. Ten konec ale ale...

3Bobule (2020)

Jediné co funguje je atmosféra jižní moravy.Příběh primitivní,pointa nulová,ale aspoň že ta pohoda.

Žena v okně (2021)

Slušně napínavé,ale v dlouhodobém horizontu nepřináší nic vyjímečného a spíše upadne v zapomění.

Amnestie (2019)

Trošku zbytečně moc vaty okolo,ale gradace byla.Děj je skvěle zasazen do doby a srozumitelně informuje o příčinách i následcích jedné etapy.

Expedice: Džungle (2021)

Dost zbytečná napodobenina všehosi s předvídatelným dějem a klišovitými zápletkami. Některé scény hrozné,viz ochočený jaguár...

Lov (2020) odpad!

Víc jak 15 minut jsem nedal.Po nesmyslné scéně v letadle s vytrženým okem následovala střílečka na dementy s tunou prvoplánových momentů bez logiky.