Nadějná mladá žena (2020)

Jakože dobrý, trnitá cesta pomsty.Moc jsem nechápal všechno co Cassandra dělá,ale směr to mělo. Carey teda skvělá, to se musí nechat. Konec to ale zazdil,to mě zklamalo.

Finch (2021)

Trosečník tentokrát v postavou,ale příběh funguje skvěle. A i poselství se najde. Fanoušci žánru zaplesaj.

Enola Holmesová (2020)

Emancipační příručka pro mladé feministky. Plus Sherlock. Pro dorost ujde,jinak neuchvátí.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Konečně česká komedie která není imbecilní. Humoru sice míň,ale kvalitní a došlo i na solidní drama. Herci výborní obzvlášť Pechlát mě dostal.

K zemi hleď! (2021)

Satirický armagedon v přímém přenosu. Děsivá kritika dnešního světa vtipně podaná.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Prostě pecka! Neotřelé a hlavně neokoukané. Když už došlo na klišé,tak tam bylo schválně a vtipně. Děj neodhadnutelný v podstatě do poslední chvíle. A Reynolds zase hraje Reynoldse...

Ježek Sonic (2020)

Děti nadšený. Pro dospělý spíš kulisa, všechno zachraňuje Jim.

Eternals (2021)

Další marvelovka do týmu. Zapadá do kontextu. Trochu víc je cítit ženská ruka režisérky.

Princezna zakletá v čase (2020)

Opsaný princip děje z Hromnic,ale dobře použitý. Pohádka má i morální přesah a samozřejmě feministický nádech.

Není čas zemřít (2021)

Důstojné loučení Craiga s Bondem se vším co k tomu patří. Škoda že vše směřovalo k tušenému konci.