Jedna noc (2016) (seriál)

Příběh poskládán velice dobře,ale chvílemi docela nuda a čekání na konec. Vše zachraňují herecké výkony,slušelo by se o dva díly míň. I celá vězeňská anabáze byla dost za vlasy přitažená.

Togo (2019)

Nebýt toho běhu po krách nebylo by co vytknout. Až na pár klišé dobrá jízda. Neotřelé prostředí taky působivé.

Případ: Ponorka (2020) (seriál)

Skvěle chronologicky odvyprávěno. Pomalost děje trochu brzdí nadšení z výsledku,ale cíl je zdůraznit zdlouhavost hledání ostatků v moři. Zajímavé bylo, že se ani jednou v záběru neobjevil vrah.

Krajina ve stínu (2020)

Silné téma dobře podané. Kdo nezná svojí historii je nucen jí opakovat. Všichni jsme přece sousedi,ale stejně si každý jede to svoje. Škoda jen, že nebylo na barevný film.

Hawkeye (2021) (seriál)

Kvalitka od Marcelu, která přesně zapadá do kontextu. Poslední díl nejlepší, všechno zachránil.

Modelář (2020)

Trochu žánrový guláš. Je těžké se od něčeho odrazit. Sotva se příběh rozběhne určitým směrem, už zase uhýbá jinam. Hádek mi tam neseděl,tak nějak se ještě nevymanil z Bobulí.

Bitva o Sevastopol (2015)

Trochu moc hra na city, ale dobrý. Být režisér žena,nedalo by se na to koukat.

Případ Roubal (2021) (seriál)

Tak přece jenom něco kvalitního z Novy vyšlo. Až zběsilé tempo hledání důkazů žene příběh vpřed. Až na pár úsměvných situací z policejní práce, převažovala snaha o autentičnost.

Bitva u Midway (2019)

Záplava kvalitních herců i přehledná akce. A k tomu polopatě vysvětleno co se zrovna děje. Slušná práce.

Pokoj (2019)

Dobrý nápad, originální zápletka. V půlce jsem se začal bát, že se to zvrhne v nějaký vyvražďovací horůrek, naštěstí se tak nestalo.