Tele Tele (2000) (pořad)

Dřív super,v současnosti naprostá trapárna...

Nenávist (2004)

Krkající strašidla,mírně překombinovanej konec (ale ten je skoro všude),strašidlo co leze do postele,malej kluk co se tváří jako kdyby čekal do pusy "překvapení" a největší kočka Sarah Michelle Gellar.No a nakonec to docela jde,ale žádný extra úděsy nečekejte.

Terminál (2004)

Spielberg je prostě dobrej a já mu to opět žeru.Takovej veselej film,s pár silnějšíma momentama a jak to funguje.A nejlepší je,že se nedal dohromady s tou letuškou a tak to má vcelku povedenej konec.

Hrdinové (2006) (seriál)

Naprosto bez chybičky!!!!...byla první sezóna, teď už to začíná lehce nudit, ale 4* si to pořád zaslouží

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Asi nejvíc chlapskej film co jsem kdy viděl.Na tohle by ženský do kina ani neměli pouštět.Film o partě chlapáků,co jsou správný chlapáci,chovaj se děsně chlapácky,vypadaj děsně chlapácky a jdou vyprášit pochlapácku kožich nějakejm trubkám z Persie a přitom jim občas hraje chlapácká hudba a tvářej se neskutečně chlapácky a chlapácky bojujou.Macho film! Je to boží,pokud máte koule (doslova,ne obrazně)

Gauneři (1992)

Tak tohle je nářez!Tarantino ve formě!K tomu neni třeba moc psát,Quentin je nenapodobitelnej režisér,i když Grindhouse to asi kapku pokazí...

Potomci lidí (2006)

Stejně jako Let 93,nechápu ani Potomky lidí.Nechápu ty 100% hodnocení.Tomuhle přece nemůžete dát 100%.Při sledování filmu mě několikrát napadlo, že to prostředí je super a že by bylo super, kdyby vznikla počítačová hra z takovýho světa,ale to ještě nedělá film skvělym filmem.Problém je v tom,že jsem se mnohokrát nudil,na začátku,na lodi (taky jste doufali,že se převrhne a bude nějaká akce?) atp...je to dobrej film,budoucnost je ztvárněná perfektně,některý záběry jsou naprosto megacool,ale neni to taková bomba jak někteří tvrdí..

Auta (2006)

Další pětihvězdičková animovaná pohádka... tohle už fakt nemá cenu,příští Pixar 5 nedostane.Ani Shrek.Ani nikdo jinej.Přece je to pořád dokola to samý, jsou tam fajn vtipy,kulturní odkazy,jednoduchej a poučnej příběh,je to prostě strašně fajn a dobře to skončí.... tak proč se mi to u Aut a u Hraček a u Zelenejch zlobrů a u Úžasńáků furt líbí ? Příští Pixar prostě ztrhám :))

Noc v muzeu (2006)

Změknul mi mozek... you better run run from Levy the dumb dumb..