Banshee (2013) (seriál)

No až na to, že náš hlavní hrdina je sukničkář a nikomu z těch bab to nevadí, je to celkem slušná podívaná na řešení problémů chlapským způsobem na vlastní pěst. Je vidět, že spisovatel má vztek na všechno bezpráví a tak se tady pěkně vyřádil. Takový novodobý Robin Hood v 20th centrury.

Lajna (2017) (seriál)

Čím dál, tím lepší..dvojka je jednička!!! / myšleno jako pětihvězdička 8)

Pirko (2016)

Tak mělo to vyznít jako obrácená psychologie..Je to totiž vemi depresivní film...ale díky němu jsem rád za to málo co mám, protože podle tohoto filmu je to strašně moc.

Zaklínač (2019) (seriál)

Upřímě chápu, že nezasvěcencům se to nelíbí, kdo to nezná neví o co go..je to zpracované tak nějak že tomu chybí..mno jak to nazvat introducion..polský předvoj Zaklínač z roku 2002 byl udělaný pro všechny..pomalé seznámení s tím, kdo to zaklínač vůbec je, tady jsme vhozeni přímo někam, kde nikdo nic neví..pokud nečetl...nebo neviděl..ale zase nadruhou stranu je to poutavější kulisama atd..navíc každý další díl je to lepší..a nakonec mě to překvapilo, je nutno to hodnotit jako celek.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Pořád jsem tomu nemohl přijít na chuť a nevěděl co si mám o tom myslet ale nakonci přišlo nečekané rozuzlení a všechno do sebe překvapivě zapadlo..dýka v kyčli..to jsem tedy nečekal...jak ilustrativní

Stan a Ollie (2018)

Musel jsem se dost přemáhat, abych se na to dodíval..konec mě trochu dojal, ale jinak NUDA.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Škoda, že to tolik lidí nechápe..pro mě naprosto nejlepší díl..

Večírek (1968)

Tak má to co říct, je to taková srdcovka, ale gegy už dneska jsou takové vyčpělé, sic konec překvapil.