Jump street 21 (2012)

Ze začátku totální prdel a já se po dlouhé době od srdce zasmál.Ke konci to už bylo sice slabší,ale i tak výborný film :)

Po zániku Země (2013)

Nechápu,že na tak debilní scénář Will Smith někdy kývne.No bohužel tenhle film je hodně špatný skoro ve všech směrech.Obrovské zklamání!

Mechanik (2004)

Christian Bale zaslouží velkou poctu.Díky němu má film brutální nádech tajemna a ja si tenhle luxusní kousek neskutečně užíval.Jak tu někdo píše,že konec předvídal,tak já byl úplně vedle :)

Čtyři bratři (2005)

Když budu přehlížet,že bratři lítají po městě s bouchačkami,rozmlatí co se jim připlete do cesty a policisté nikde, tak to byl výborný akční film a já se bavil.

Rambo III (1988)

Nejslabší díl celé série.Nespočet nerealných scén,které mi znechutily celý film.Chápu,že Rambo je prostě brutální borec,ale střílet jednou rukou z AK-47 a ani se nehnout to fakt né..Ruské vojsko nakoupilo asi vzduchovky na pouti,protože netrefí vůbec nic ani po vystřílení celého zásobníku.A ta závěrečná scéna,to byla opravdu perlička na konec :)Promiň Rambo,ale mě si do tvého fanklubu nepřidáš!

Probudím se včera (2012)

Mádla moc nemusím,ale v tomhle filmu nebyl zas tak hroznej,ale ten jeho účes to byla tragédie.Průměrný český film,který mě bavil,ale víc jak tři hvězdy si nezaslouží.Spousta chyb a až moc velká reklama na bigshock :DTaky by mě docela zajímalo,když už tam teda měl roli Roman Šebrle,proč se objeví až v závěrečných titulcích ve vystřižených scénách.

Střepiny (2002) (pořad)

Pořád který mě ničím neuráží a občas jsou zde i zajímavé věci.Jediné co mi vadí je vysílací čas.Proč to nedaj v rozumný čas,když od osmi stejně vysílají samé kraviny??

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Od zpráv bych čekal nějaké novinky ze světa nebo z ČR,ale co bude dnes v ordinaci,tak to mě vážně vůbec nezajímá!Jo a víte co se stane s vodou v mínus dvaceti?Normálně zmrzne ty vado :D Diky Tv Nova jsem zase o něco chytřejší:)Děkuju!!!

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Jen slyším úvodní píseň a už hledám ovladač,abych rychle přepnul tuhle nehoráznou kravinu.

Nic nás nerozdělí (2012)

Pěkně natočený snímek podle skutečné události se spoustou výborných záběrů při kterých se mi tajil dech.Výborné počítačové efekty,které vypadaly opravdu reálně.Je opravdu zarážející co si rodina vytrpěla a že vůbec tuhle katastrofu přežila.