Království lesních strážců (2013)

Výborná pohádka,u které jsem se rozhodně nenudil.Povedené vizuální i zvukové efekty a spousta výborného humoru.Dvojce šneka a slimáka byla opravdu povedená a dost jsem se u nich zasmál.Škoda,že jsem neviděl ve 3D.Věřím,že efektů byla spousta.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Výborná komedie pro zkuřky:)Určitě hodně lidem nesedne,ale kdo má rád tuhle dvojku nesmí si tenhle film nechat ujít.Viděno asi 150x a rád se podívám znova :)

Patrola (2012)

Silně emotivní snímek,který ve mě toho spoustu zanechal.Takhle dobře natočený film jsem dlouho neviděl a záběry z první osoby dodaly filmu neuvěřitelnou atmosféru.Práce policistů není žádný med a tento film je toho důkazem.

MacGyver (1985) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů mého dětství.Viděl jsem nedávno,ale už to nemělo takové kouzlo,jako tenkrát.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Hovadinááááá!Co bych taky čekal od TV NOVA.193.nejoblíbenější seriál,to si snad dělate srandu né???

Jack a obři (2013)

Na pohádky moc nejsem,ale tahle se mi líbila.Ze začátku trošku nudné,ale pak přišli na scénu obři,kteří byli opravdu výborní.Obry měli hodně pěkně udělaný,příběh taky nebyl špatný a občas jsem se i dobře pobavil.Na závěr bych asi podotknul,že bych tuhle pohádku nepouštěl malým dětem :)

Čtyři pokoje (1995)

Abych řekl pravdu,tak mi tenhle film vůbec nesedl.Ze čtyř povídek jsem se nejvíc pobavil u té třetí a ta byla opravdu komická jinak zbytek tragédie.Člověk to musí brát trošku s rezervou,ale tenhle humor mě nebaví.Tim Roth zaslouží pochvalu.Jeho pohyby jsou nezapomenutelné a on je vlastně to nejlepší na tomhle filmu.

Memento (2000)

Vynikající film,který mě ze začátku moc nechytnul,protože děj působil strašně pomateně a chvílemi jsem nevěděl která bije.Postupem času se děj vrací do minulosti a všechno objasňuje.Konec lehce předvídatelný,ale i tak jsem si tenhle film užíval a vřele doporučuji!!

Red Faction: Počátek (2011) (TV film)

Do tohohle filmu se moc neinvestovalo a na kvalitě je to hodně poznat.Efekty na úrovni deseti let zpátky,herci hráli asi jen za guláš a příběh taky žádná sláva.U takových filmů čekám pořádnou dávku akčních scén,ale tady jsem pořád jenom čekal a čekal a čekal a stejně jsem se nedočkal.Hra je výborná,což se o filmu říci nedá.Je to škoda,že se toho neujal úspěšnější režisér.Dokoukáno s velkou nechutí.

Svatý boj (2001)

Zajímavý příběh židovského nacisty,který neví kým vlastně.Ryan Gosling svoji roli zahrál opravdu skvěle a díky jeho výkonu dávám čtyři hvězdy :)