Bacha na balóny (2007)

Opravdu nevkusné dílo.Počítám s tím,že když sleduji komedii,tak se u toho pobavím,ale já se neskutečně nudil.Proč se tyhle filmy vůbec točí??

Apokalypsa: 2. světová válka (2009) (seriál)

Rozhodně nejlepší seriál o 2.světové válce.Autentické záběry tomu dodávají tu správnou atmosféru.

Wolverine (2013)

Ach jó po tak pěkné úvodní scéně nastala hodina neuvěřitelné nudy.Chvíli jsem si připadal,že koukám na nějakou romantickou blbost.Neuvěřitelně nudné pasáže přerušované akční scénou,která stejně po chvíli skončila.Scéna v rychlovlaku naprosto otřesná.Opravdu velké zklamání.Pro mě vyhozené peníze.Viděno ve 3D a kdybych to viděl ve 2D ani bych v tom žádný rozdíl neviděl!!!

Futurama (1999) (seriál)

Miluju tenhle seriál a to díky Benderovi.Jeho hlášky jsou brutální.Koukal jsem jak v originále i s dabingem a obojí je super.A dr.Zoidberg ten je třešničkou už na tak výborném dortu.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepší a můj nejoblíbenější seriál vůbec.Sleduji už od mladí a věřím,že ještě sledovat dlouho budu.Je obdivuhodné,že po tolika sériích mají pořád nápady.

Atlas mraků (2012)

První polovinu filmu jsem neustále přemýšlel,jakou spojitost mají mezi sebou povídky.Pak mi došlo,že vůbec žádnou a plnými doušky jsem jsi film užíval.Po shlédnutí jsem měl spoustu otázek,takže rozhodně se na něj podívám znova.Rozhodně doporučuju!!!

Predátor z hlubin (2004) (TV film) odpad!

Thriller??? Neřekl bych.Ja jsem se spíše bavil.Hrozné efekty,dialogy i herci.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Průměrný český film který mě ničím nezaujal.Skoro dvě hodiny filmu šlo klidně zkrátit do hodiny a výsledek by byl stejný.Ale musím uznat,že pan Krobot svojí roli zahrál dobře.

Requiem za sen (2000)

Drogy jsou špatné ááááno.Tenhle film by se měl promítat ve školách.Krásná ukázka jak to dopadne když někdo začne fetovat.Jeden z nejlepších filmů o drogách.

Vlákna (1984) (TV film)

Neskutečně depresivní atmosféra,ale myšleno v dobrém.Nazorná ukázka,že i silná země by při této katastrofě absolutně nic nezmohla.Sice starší film,ale určitě doporučuji.Ten konec mě opravdu dostal.