Komando (1985)

Na to už nemáš páru Benete :D Nejlepší hláška v celém filmu.Arnie je prostě borec,když vystřelí z raketometu a ani to s nim nehne,ale na tu dobu... :)

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Kde se stala chyba ?? Tak třeba půlka záběrů,které jsou ve tmě,tak v nich není absolutně nic vidět,takže třeba dvě minuty čumíte do černé obrazovky.Škoda..První díl nebyl zas tak špatný,ale tohle se nedá ani srovnávat.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Ale jó mě se to líbilo.Akce,trošku horor,ale hlavně predátor a vetřelec proti sobě.Ale ta královna byla docela chabá,což mi zkazilo celkové hodnocení.

Světová válka Z (2013)

Filmy se zombíky miluju a tenhle se mi docela líbil.Zajímavá atmosféra už od začátku a některé lekavé scény byly parádní.Jediné co bych tomuto filmu vytknul byla scéna v letadle.Ta mě zkazila celkový dojem a kdyby jí nebylo tak hodnotím pět hvězd !!!

Výměna manželek (2005) (pořad)

Abych řekl pravdu tak já se u téhle kraviny občas docela pobavím.Je zajímavé jak některé rodiny žijí a člověk si pak uvědomí,že je rád to co má doma.

Nespoutaný Django (2012)

Další Tarantinova lahůdka.Do kina jsem šel aniž bych věděl o čem je,ale odcházel jsem s úsměvem na tváři.Řádná dávka akce,příběh taky super,DiCaprio opět nezklamal a Jamie Foxx mě mile překvapil.Závěrečná střílečka byla pastva pro oči.Všude krev,kvalitní humor a ku-klux-klan tomu dal třešničku.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Jako malý kluk jsem byl naprostý blázen do Star Wars.Teď už jsem o něco starší,ale stále mají v mém filmovém srdci místo.Všechny díly jsem viděl minimálně desetkrát,ale tenhle je prostě ten nejlepší.Začíná to brutální bitvou,která mě uzemnila do sedačky a po celý film nepustila.Konec je sice smutný,ale to každý fanoušek čekal.Velké díky pane Lucas ,za to co jste dokázal...

Drive (2011)

Hned po úvodní scéně mě tento film neuvěřitelně vcucnul a až do konce sem ho sledoval s ohromným nadšením.Ryan Gosling toho sice moc nenamluví,ale i tak z něj vyzařuje neskutečné charisma.Film obsahuje akci i napětí dle mého gusta a patří mezi oblíbené.K tomu všemu hraje výborná muzika.Rozhodně stoji za shlédnutí!!!

Okrsek 49 (2004)

U tohohle filmu mi vždycky na konci ukápne slzička.Krásný film o hasičích a o jejich těžké práci.Film obsahuje všechno.Napětí,akci a humor.Soundtrack na výbornou!

Californication (2007) (seriál)

Hank Moody je borec.Který chlap by takhle nechtěl žít že ??