Comeback (2008) (seriál)

Typická česká kravina!Ale přiznávám,že se u toho občas pobavím.Jako kulisa když sedím u pc mi to stačí...Kdo neviděl o nic nepřichází.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Kdybych měl hodnotit první sérii,tak hodnotím na výbornou.Jenže hoši utekli z vězení a od té doby to šlo se seriálem z hodně vysokého kopce.Neskutečná slátanina kravin,zbytečných zápletek a nových postav které tam opravdu nemuseli být.O 4.sérii radši ani psát nebudu.Ale co se mi na seriálu líbilo,byl herec Robert Knepper alias T-bag.Jeho herecké projevy se mi neskutečně líbili!! Měním hodnocení z pěti na tři.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Můj hodně oblíbený seriál.Velká pocta panu scénáristovi Vinci Gilliganovi.Každý díl má šmrnc a u žádného jsem se nenudil.Heisenberg je prostě borec,ale ta jeho stará mi je odporně nesympatická,ale to je jediná vada kterou přehlížím.Blíží se nám konec 5.série a já jsem rád že seriál bude končit.Jak to totiž bývá u většiny seriálu,čím víc dílu,tím větší kravina.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Za poslední dobu nejlepší seriál!Opravdu nečekané zvraty.Už od prvního dílu sem si ho neuvěřitelným způsobem oblíbil.Ani se nedivím,že jde o nejdražší seriál co kdy HBO natočilo.Po každém dílu mi pusa zůstává otevřená dokořán.Čekali by jste že hlavní hrdinové umřou?? Ne ?? Já taky ne a tady tomu je naopak což mi přidává na hodnocení.

Bastardi (2010)

Pane Magnusek prosím vás už nic netočte!! Totální kravina.Jedna hvězda za cikánský hlášky.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Průměrná komedie u které jsem se docela nasmál.Když se vám nebude chtít přemýšlet,tak si pusťte tuhle kravinu :)

Max Payne (2008)

Naprosté znevážení výborné hry!S hrou má společné maximálně jméno.Nudné,žádné akce a i příběh je otřesný.Škoda na tenhle film jsem se tešil,ale velké zklamání!!!!

Skyfall (2012)

No řekl bych že nejhorší bondovka.Prostě už to není co bejvávalo.Minimum akčních scén a když už nějaká,byla tak po 2 minutách skončila.Nůůůůůda

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Některé české filmy by měli zakázat.A tenhe film by měl být na první místě.Hrozná kravina!!