Sám doma (1990)

Jsou filmy,které nikdy neomrzí a tenhle je rozhodně dobrým příkladem.Je pravda,že ho každý rok dávají v televizi,ale nikdy si to nenechám ujít.Nabudí to tu správnou vánoční atmosféru.Člověk se u toho pobaví,i když už ví co následuje.Mokrý bandité jsou opravdu humorná dvojice!!

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jeden z těch lepších českých seriálů.Vesnický fotbal,humor a parádní hlášky.Ondřej Vetchý je nejlepší postava v seriálu a role kapitána mu doslova padla.

Bitevní loď (2012)

Po shlédnutí traileru jsem se na tento film těšil,ale potom co sem viděl film celý,se mé nadšení zcela vytratilo.Klasická americká hovadina.Efekty na výbornou,ale příběh nebyl kdo ví jaký,některé detaily se nedaly přehlédnout!Nejvíce mi vadilo,že skoro třímetrový mimozemšťan,který má síly a agrese na rozdávání,praští jednonohého veterána,s ním to nic neudělá,naopak ho to více naštve a v klidu ho vyřídí.Bylo tam toho více,ale nemá cenu to rozepisovat!

Odložené případy (2003) (seriál)

Není to špatný seriál.Sice nesleduji pravidelně,ale když projíždím tv kanály a narazím na tuhle detektivku,neváhám!Řeší zajímavé případy a nejlepší na tom jsou časové skoky z minulosti do přítomnosti.

50/50 (2011)

Jako komedie mi to moc nepřišlo.Bavil jsem se jen ze začátku,pak už to bylo hodně emotivní.Film se mi líbil a názorně ukazuje,že žádný boj není prohraný.

Polda a polda (2010) (seriál)

Tak u tohohle krimi seriálu jsem se dost zasmál.Dan Stark je neuvěřitelný magor( samozřejmě v dobrém) a jeho vyšetřovací metody jsou někdy vážně dost zábavné.Škoda,že to má jen dvacet dílů,ale možná je to i dobře.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Když si vzpomenu,jak se mi tehdy nechtělo,ze to bude další fantasy kravina,tak se teď tluču do hlavy.Už po pár minutách mě to neuvěřitelně vcuclo a já ani za celý film nedojedl svůj oblíbený popkorn,který je u většiny filmů za půl hodiny pryč.Byl jsem na tom dvakrát a klidně bych šel zase.

Milionář z chatrče (2008)

Mě se tenhle film strašně moc líbil.Je vidět že i přes nízký rozpočet jde natočit výborný film,bez jakékoliv hollywoodské hvězdy.Forma vyprávění,zajímavé prostředí a k tomu všemu příjemná muzika dodává filmu zajímavou atmosféru.