Relikvie (2020)

Zas tak strašidelný to nebylo. Druhá hvězda za originální a originálně nechutnou scénku aneb oloupej si svou mámu jako pomeranč ;-) ps. no coo, alespoň jsem u toho vyžehlila :-D

Dark (2017) (seriál)

Naprostá bomba👍 Pátá hvězda za hudbu. Závěrečná a dlouho očekávaná katarze poslednich dvou dílů 3.serie nenechala suché ani moje oko. Známe pouhou kapku, ale co se skrývá v oceánu netušíme😉. Teď už vím, že tuhle vzácnou seriálovou kapku v oceánu seriálů na Netflixu si určitě pustím s velkým potěšením ještě jednou. Tenhle seriál je totiž vyjimečný a hodně jiný seriál a není pro každého 😉.

Aladin (2019)

Hezká pohádka. Ať si vrbal drbal co chce ;) Mě to bavilo i jako muzikál a to o všech muzikálech říct nemohu. 👍

Bez vědomí (2019) (seriál)

Luxusní záležitost 👌

Zelená kniha (2018)

👍 nedelikátní Tonydržka..a delikátní Dr. Shirley jedou celej film skvěle😊..v něčem mi to trochu připomnělo jiný taky výborný film Nedotknutelní.

Zkouškové období (1990)

Asi jeden z nejlepších filmú pana Trošky co jsem viděla. Zajímavá kamera + realistiská výpověď doby, kterou jsem tehdy prožívala též jako studentka.

Dárce (2014)

Tohle sci-fi ani už snad sci-fi není. Žijeme taky v prefabrikované unijní, uniformované a rádoby unifikovane společnosti, čim dál víc svazované všelijakými zákazy a normami, atp. a říkáme tomu ideální svět. Přitom je spousta lidi vystresovaných, má psychické poruchy nebo problémy! A přitom úplně zapomínáme na to co je nám nejpřirozenější, láska, vzájemná úcta a tolerance,. Lidske city naštěsti v tomto sci-fi zvítězily. V dnešnim reálném světě je to spíše pohádka nebo občasný zázrak 😉 Za mě 5☆

Neděle u Tiffanyho (2010) (TV film)

Pěkný romantický film s vánočním podkresem, když odcházel Michael podruhé už jsem bulela taky :-)

Počasí na zítra (2003)

Další Jerzyho velmi povedená, sociálně morální mise do společnosti, tentokrát to tak velké sci-fi nebylo a přestože je to 14 let starý film, byl pro mě tak zvláštně nadčasově aktuální i dnes 😊