Stroj času (1960)

Jako jeden z mála musím prohlásit, že remake je daleko povedenější a líbivější.

Rio 2 (2014)

Pestrobarevná bezduchá komerce.

Paví král (1978) (TV film)

Další z řady TV pohádek, tentokrát trochu známější, než mnohé jiné. Režisér nejspíš pospíchal na oběd, nebo to chtěl mít co nejrychleji za sebou, protože tak rychle odbytý příběh jsem dlouho neviděl. I když je pohádka zapamatovatelná svou exotičností, herci nikdy neopustili studia a procházka po pláži, postel plující na moři a další byla spíš ve stylu "co to ku*va je za efekty ?!" Hudba taky kapitola sama pro sebe, jakoby místy hledali inspiraci v horroru Cannibal holocaust. No vzhledem k tomu, že ta vznikla o 2 roky později, tak se můžeme jen domnívat, že skladatel pro C.H. se inspiroval spíše zde :D

Poutník časem (1982)

"A z mumie se vyklubal krásný motýl (ufon)". Bčko, nebo spíš Céčko, na které raději rychle zapomenout.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Méně urážlivé než současná TV tvorba nikdy nekončících seriálů. Byť s těžkým nádechem normalizace a absencí nějakého smysluplného děje či vykreslení postav. PS: po shlédnutí všech dílů zvyšuji na průměrné 3*, poslední díly byly koukatelné.

Xanadu (1980)

Hvězda za krásnou Olívii a druhá za hudbu, především nestárnoucí Xanadu.

Donggam (2000)

Slabé, filmu A moment to remember rovněž z Jižní Koree nesahá ani po kotníky.

300: Vzestup říše (2014)

Bez pochyby horší než 1. film. Hrdina bez charisma, film bez napětí, Lena zapsaná jako zlá královna ze Hry o trůny mi jako zachránkyně Themistokla, potažmo Řecka nesedí. Alespoň kozy Evičky bez trička potěšily.

Wolf Creek 2 (2013)

Téměř za 4*, ale dojem srazil konec a kecy Taylora. Ty jeho tvrďácky hlášky jsem mu nežral. Občas nelogické scény, ale přece by člověk od slasheru nechtěl logiku detektivky.