Atomové gymnázium (1986)

Gore dobrý, sranda také, punkáči dobré masky, ovšem je to hrozná slátanina :)

Ronin (1998)

Celkem zklamání i přes vysoké hodnocení ostatních uživatelů. Celkem nuda, potěšila přítomnost Natascha McElhone a Jana Třísky.

Zpátky do ringu (2013)

Raging Bull vs Rocky Balboa aneb další legendy ve stejném filmu tento rok. Final match byl poněkud zábavný, protože přece jenom oba herci už jsou nějaký rok v důchodě, takže to nebyly pohyby jak za mlada. Ale co jsme si, to jsme si, pojď na mou hruď a dáme opět odvetu.

Zachraňte pana Bankse (2013)

Po shlédnutí Mary Poppins (bohužel až po tomto filmu) opravuji své hodnocení z 3* na 4*. Postavy začínají dávat jiný smysl a člověk se do nich úplně jinak vcítí.

Muž na Měsíci (1999)

Ne, tohle ne. Dělat ze sebe blbce když je to vtipný ? Proč ne. Ale pokud to není vtipný, zůstane jen blbec. Tohle je J.C. bez humoru, který zosobňuje. Horší než Cable guy i když to natočil Forman.

Lhář, lhář (1997)

V originálním znění bez Dejdara o hvězdičku lepší.

Nevyřízený účet (2013)

Jeden z nejlepších Stathamových filmů. Přesto 100x ohrané téma se 100 variacemi.

Pro jedno kousnutí (1985)

Nenáročná, vcelku koukatelná oddechovka v mladým J.C.

Plán útěku (2013)

Arnie and Sly are back ! Tak jsme se dočkali. Konečně 2 akční mega hvězdy 80tých let spolu ve filmu (nepočítám malý A. štěk v The Expendables). Člověk si to užívá každou chvíli, když jsou spolu na obrazovce navzdory horší režii a scénáři. Ředitele věznice mohli taky obsadit lepším hercem, celkem trapný a nepřesvědčivý. I tak, plné 4* minimálně za nostalgii.

Frajeři ve Vegas (2013)

Sakra to je zklamání. Douglas, Niro, Freeman....záruka kvalitních filmů, jenže tohle ? Ono je to úplně o ničem. Žádné mistrovské herecké výkony, ptž zkrátka nedostali herci dostatečný prostor. Žádný dech beroucí děj, tohle je jako jídlo z kantýny. Zasytí, ale chuťové buňky nepotěší.