Čekání na zázrak (2009)

Velmi slušné 3 a 1/2*, téměř 4. Emocionálně slušné, ovšem ne tolik, jak by tomu slušelo.

Terapie láskou (2012)

Po otravném začátku se to propracovalo v celkem koukatelný film a slzavý závěr. Ovšem nikoliv pro mě. 60%

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Kdyby raději za ty peníze, co to stálo, nakrmili chudé :) Zábava pro slabomyslné.

Muriel se vdává (1994)

60%...první 1/2 vcelku zábavná, druhá až tak ne. I oškliví a tlustí lidé chtějí mít svůj kus štěstí, aneb úsměvný příběh o tom, jak se Muriel vdává. Vážně ale tolik ošklivých herců jsem ve filmu ještě neviděl :)

Star Trek: Do temnoty (2013)

I když jsem shlédl všechny S-T filmy, mezi fanoušky se rozhodně nepočítám. Takže hodnotím jako nezaujatý divák, který už po 2 minutách zapomněl, na co se to vlastně díval.

An American Ghost Story (2012)

Lekací scény 100x dokola a do toho zesílené smyčce. Možná se ještě někdo lekne ze začátku, po stý už ne.

RoboCop 2 (1990)

Přidáním duhových odlesků od pancéřování Robocopa je zrovna takové pozlátko, jako film celý. Bčko jak vyšité.

RoboCop (1987)

Rozhodně slabší 4*, spíš 3 a 1/2*. Bčkový film s Ačkovoým soundtrackem.

Noční můra v Elm Street (1984)

Pamatuju si, že zhruba před 20 lety, kdy šel film do kin, tak bylo beznadějně vyprodáno. Atmosféru lekaček navozovaly ještě tehdy spojené židle, kdy při leknutí s sebou trhla celá řada diváků a člověk to pocítil na vlastním těle (židli). Tehdy byl z toho filmu každý hotový, včetně mě. S odstupem času i přes určitou nostalgii, hodnotím jen za 3*. Kult nekult. O nějakém Deppovi nikdo neměl ponětí, byla to jeho taky filmová premiéra. Ovšem jaké to milé překvapení pro diváka po letech, když ho tam uvidí.

Frankensteinova armáda (2013) odpad!

Chtěl jsem dát aspoň hvězdu za námět, ale ne, to by potom musely mít některé filmy pododpadové hodnocení.