Amazing Spider-Man (2012)

Kde jsi, Toby, byl když se točila tahle zbytečnost....? Nebylo to ani napínavý, ani vtipný....ani hezký....a bylo to zbytečný....

Purpurová barva (1985)

Tenhle film má svoje léta....nic neubraly. Nemůžu než se připojit k ovacím na herecké výkony a jednoduše konstatovat: Krásný film.

Nic nás nerozdělí (2012)

Velmi emotivní film, který musí pohnout i tím největším cynikem. Velmi jsem stál o shlédnutí filmu po tom, co jsem okusil následky tsunami na vlastní kůži(návštěva Srí Lanky 2005). Film velmi věrně zachytil destruktivní sílu vlny. Jsou holt síly kterým neutečete. Přesvědčivě zachytil zoufalství nad ztrátami blízkých a zároveň tu neuvěřitelnou radost nad shledáním. Máte chuť tlouct do stolu a křičet ať to přežijí, ať přežijí. Ne vyždy tomu tak bylo. Velmi kladně hodnotím výkon Naomi Watts, byť ve většinu filmu leží v neutěšeném stavu. Spolu s McGregorem hrají očima. Dětské role rovněž sedly. Děj je svižný a většinu času se drtíte v sedačce a mačkáte prsty a otírate chladný pot.

Naboř a ujeď (2012) odpad!

Tak tahle konina měla 2 silný momenty: debata o tom jak kdo koho vojel v lapáku a Knockin on Heavens door. Jinak ukrutná hloupost pro mladý děti. Nic víc v tom nehledejte....Slabota....Jak to, že v tom hraje B.Cooper? Ještě k tomu takovou slabou roli....2* a to jsem moooooc hodnej. ....uplynulo pár dní a potom co jsem nad tímhle filmem přemýšlel jsem se rozhodl jej strhnout. Přinutila mě nakonec k tomu ta debilní scéna o přepadovce důchodců v motelu. To bylo absolutně trapné a debilní....ODPAD!

Koupili jsme ZOO (2011)

Od té doby co sleduji Pearl Jam sleduji i karieru Camerona Crowea. Všechny jeho filmy jsou pro mě velmi příjemným zážitkem. Koupili jse ZOO je dalším démantem do sbírky. Byť nezáří tolik jako Na pokraji slávy či Singles, ale stále jde o hromadu emocí. Emocí veskrze pozitivních. Spolu s hrdiny prožíváte radost i strasti. Musíte jim fandit. A když tam máte Damona je úspěch zaručen. Na pět to nebylo, ale i tak všem doporučuju.

Krasavec Beauty (1994)

Tenhle film nebyl o ničem jiném než o tom, prožít si krádné i smutné emoce. Takové emoce co si už mezi lidmi neumíme dát. Ty emoce kdy nás rozesmutní přejetý ježek na silnici, ale nehneme brvou nad mrzákem. Prostě o emocích, které už umíme dát jen zvířatům. pokud hcete znovu poznat pocit kdy chcete spasit svět tak je tnhle film pro vás.... A to nejsem koňofil! A navíc..Danny Elfman, přátelé!

Po svatbě (2006)

Nalákán recenzemi jsem po tomto filmu skočil. Hlavně mě lákal Mikelsen, kterého jsem si oblíbil ještě víc po shlédnutí filmu Adamova Jablka. Začátek v Indii mě totálně bavil. Bojoval jsem s kamerou ve stylu "reality show", ale zvykl jsem si. Další rodinná sága byla tak trochu z pera Rosamunde Pilcher. Vím, že teď dost lidí naštvu, ale nemohu si pomoci. Mám dojem, že kdyby tam Mikkelsen nehrál tak ten film někde v koutku zhynul nepovšimnut. Přesto dám 3 hvězdy.

Movie: The Movie (2012)

WTF! Dokud se neobjevil Steven Tyler tak jsem to chtěl odpálit spolu s meteoritem. Už se na to nikdy nepodívám, ale těch pár minut nevěřícného žasnutí za to stálo....

Švindlíři (2003)

Ono totiž fakt není prča zahrát někoho s obsedantně-kompulsivním chováním s neurotickými sklony. To umí zahrát jen machři....P.S.: ten konec byl fakt hnůj!

Bláznovství (2008)

Chce se mi křičet...to byl krásnej obyčejnej film o kouření, lásce, přátelství, bolesti.....křičel bych. Líbilo se mi to. Co na tom, že byl Kingsley nominován na Malinu. Fuck that! Já si užil tu něhu, kteráz toho byla cítit. Jenost nezkažené duše. Toho zlomeného srdce, které již nikdyx nebude jako před těmito prázdninami. Chci mít za kamaráda psychouše(ikdyž, toho mám), viď Ondro). Krásnej film.