Kazatel (2011)

Škoda, že i ti upíři nezůstali jen těmi ohavnými a kousajícími potvůrkami (protože takové pojetí by se mi po Drákulovi líbilo ze všeho nejvíc). Paul Bettany byl famózní!

Mluv (2004)

Na jedné straně je příběh pěkně propletený, napínavý a zajímavý - na straně druhé jsou tu herci (a tím nemyslím pouze Kristen), kteří nedovedli navodit správnou atmosféru k samotnému příběhu. Každopádně se mi Kristen (po pár filmech, co jsem měla s ní možnost vidět - ano, včetně Twilight) líbí víc, když nemluví..

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Anglická "mluva" mě slušně pobavila, některé postavy jsou vtipné a hezky zahrané, stejně jako určité chvíle. Film rozhodně neurazí a navíc zkrátí dlouhou chvilku. Za mě skvělej průměr.

Tisíc slov (2012)

Začátek je k pobavení, závěr k zamyšlení. Eddie Murphy nezklamal :-) Myšlenka na film rozhodně zajímavá!

Světlušky v zahradě (2008)

Strašně nerada hodnotím průměrem, náběh na lepší hodnocení to má určitě, ale vývoj děje prostě upadá. Každopádně mladý herec byl fantastický, příběh zajímavý, ale ten vývoj.. Škoda, pěkný film!

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Pobavila jsem se. Jedno zhlédnutí úplně stačí, pak už to ztratí to malé kouzlo, co to má.. Jako Hannibal-kocour byl božský, vtipný holub neměl chybu a bylo mi odhaleno tajemství toho králíka v klobouku :-) Jako s rodinou jsme se u toho dobře nasmáli :-)

Mission: Impossible (1996)

Příběh byl napínavý, chvílemi až strhující, nicméně za mě má film jednu podstatnou chybu - Toma Cruise (pan "Herec" - neherec). Dokoukala jsem to do konce, ale bylo to přemáhání, když je Cruise v každé scéně. Uff, jestli zhlédnu další díly, chci medaili..

Malý kousek nebe (2011)

Kate Hudson je na mém žebříčku oblíbenosti, ale nečekala bych od ní, že mě tak snadno rozbrečí..

O podstatě LSD (2010) (TV film)

Užít LSD na potěšení nebo jako lék na deprese, schizofrenii, nesnesitelné bolesti hlavy, atd? Riskovat možnost toho, že Vám LSD poskytne "jiný a lepší svět" a nemoct se vrátit do reality, která Vás tak nesnesitelně tíží? Riskovat to, že po několikátém užití na odbourání Vašich problémů se Vám vyvine některá psychická porucha? Stojí to za to? Je LSD droga a zároveň i lék?

S ledovým klidem (2012)

Bruce umírá na začátku filmu? K neuvěření, svět se asi řítí do záhuby - stejně jako tvůrci tohoto filmu, když "odklidí" Bruce hned na začátku filmu. Zápletka klasická a vcelku o ničem.