Královská aféra (2012)

Popis je moc navnaďující. Čekala jsem hodně a dostala jsem sotva polovinu toho, co jsem očekávala. Nicméně atmosféra (kostýmy i doba) je brilantní, stejně jako herci a hudba, ale tady výsledný dojem je chabá náhražka mého očekávání.

127 hodin (2010)

127 hodin, i když předvedené v hodině a půl, mi přišlo zatraceně dlouhých. Příběhy podle skutečných událostí se většiny dotknou (nejsem vyjímkou), ale upřímně.. je to populární právě díky tomu. Vzpomínky na život Arona bylo chabé zpestření. Asi jsem barbar, ale tenhle film nijak moc neocením.. Je smutné, co se Aronovi stalo, ale takových věcí (a i horších) se dějou prakticky denně po celém světě, kdyby se rozhodl Aron natočit dokument o sobě, ocenila bych to rozhodně víc..

Chained (2012)

Chvílemi je to drsné, občas se tvůrcům podařilo některé scény protáhnout tak zbytečně, že to kazilo atmosféru. Herecké obsazení moc dobré, atmosféra (až na ty chvíle) povedená, příběh poutavý, ale něco tomu chybělo..

Hotel Transylvánie (2012)

"Tak takhle si nás přestavují? Neuvěřitelnéé." To asi vystihuje všechno, co se upírů týká :-) Krásný a pohodový animák, kterému nechybí vtip, napětí a ani zajímavá zápletka.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Tance stojí stále za to, příběhy pořád na jedno brdo. Tak alespoň kvůli tancům stojí za zhlédnutí :-)

96 hodin: Odplata (2012)

První díl je naprosto fantastický, ale pokračování? Mmmm, bylo to vážně nezbytné?

Bez kalhot (2012)

Magic Mike má své kouzlo jen díky herci Tatumovi. Ale jako ženská musim říct, že pro potěchu oka dobré, ale nic velkolepého.

Ctihodný občan (2009)

Gerard Butler se mstí a stojí to rozhodně za to! Geniální podívaná.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Největší tahoun filmu je tentokrát (pro mě) babička lenochoda. Veverka už trochu ztrácí své kouzlo, klidně by ji mohli nahradit babičkou a budu spokojená.